SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

O czym warto pamiętać przy zakładaniu biznesu?

Masz dobry pomysł na biznes? Znaczy to, że za tobą połowa sukcesu, a przed tobą wiele pracy. Dziś założyciele znanych firm i stron internetowych spróbują cię zainspirować do tego, aby ten sukces naprawdę osiągnąć! "Jeśli chcesz osiągnąć sukces, musisz być przygotowanym na utratę kontroli".


 

"My nie robimy filmów, by zarabiać pieniądze, my zarabiamy pieniądze, by robić więcej filmów".


 

"Bądź użytkownikiem swojego własnego produktu. Udoskonalaj go, opierając się na własnych potrzebach. Ale nie oszukuj samego siebie, myśląc, że jesteś swoim własnym użytkownikiem".
 "Jeśli ktoś cię o coś poprosi, odpowiedz mu klarownym "Nie" lub datą dostawy".


 


"Ludzie zdolni zarabiać tyle pieniędzy, aby nie musieć więcej pracować, to ci sami ludzie, którzy nigdy pracować nie przestaną"."Jakąkolwiek przyszłość budujesz, nie próbuj zaprogramować wszystkiego".


 

"Nie trać tak dużo czasu na wybieranie perfekcyjnej okazji, abyś nie zaprzepaścił tej dobrej okazji"."Jeśli w coś wierzysz, pracuj też nocami i weekendami, a przestanie się to wydawać pracą".


 

"Zawsze kiedy wprowadzamy nową opcję, ludzie na nas krzyczą".


 

 "Praca nad właściwą rzeczą jest prawdopodobnie istotniejsza od samej ciężkiej pracy"

 
"Zawsze dostarczaj więcej niż się oczekuje"."Twoja reputacja jest ważniejsza od twojej wypłaty, a twoja uczciwość jest warta więcej niż twoja kariera".


"Kreatywność bierze się z przymusu"."Kluczem do sukcesu w biznesie, nauce czy technologii jest to, by nigdy nie podążać za innymi"."Zapomnij o swoich konkurentach, skup się na swoich klientach"."Uczyń swój produkt łatwiejszym do kupienia niż konkurencji lub zobaczysz swoich klientów kupujących od nich, a nie od ciebie"."Potrzeba trochę poeksperymentować, by dowiedzieć się, co ludzie lubią, a czego nie".
"Jeśli twój biznes jest statyczny, prawdopodobnie będziesz miał problemy".


"Jeśli każdy stara się zapobiec błędom, wszystko się pieprzy"."Nieposiadanie klarownego celu prowadzi do śmierci od tysięcy kompromisów".

źródło: joemonster.org

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Łączna liczba wyświetleń