SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

Jaka jest najważniejsza zasada sukcesu [cd.]

 
Ciąg dalszy artykułu, w którym poznasz najważniejsze, kluczowe czynniki wpływające na sukces w życiu osobistym i zawodowym. Dowiedz się, jak przejąć życie we własne ręce!

W poprzednim artykule powiedziałem, że najwięksi ludzie sukcesu zawsze biorą pod uwagę w myśleniu i działaniu perspektywę długoterminową. Najważniejszym słowem jest tu ‘poświęcenie’.

Ludzie, którzy w przyszłości odniosą duże sukcesy, są gotowi teraz dokonać poświęceń, które zagwarantują im tę przyszłość. To znaczy, że są gotowi poświęcić na to długie godziny, wstawać wcześniej, pracować ciężej, zostawać dłużej.

Są gotowi inwestować i oszczędzać pieniądze, nawet, jeśli nie mają ich wiele. Wiedzą, że dzięki procentom składanym będą one z czasem rosły. Są w stanie inwestować ogromne ilości czasu w swoje dzieci, bo wiedzą, że jeśli dadzą im wiele miłości, zainteresowania i czasu, ta inwestycja będzie przynosić owoce przez wiele dziesiątków lat. Nawet w pokoleniu wnuków i prawnuków.

Kluczowym słowem jest tu poświęcenie, a więc twoja zdolność do dyscyplinowania samego siebie. Jesteś w stanie na krótką metę odroczyć w czasie wynagrodzenie, abyś mógł się cieszyć o wiele większymi nagrodami w dłuższej perspektywie.

Zadania dla Ciebie:

Zapisz na kartce odpowiedzi, na poniższe pytania:

-Co możesz zrobić teraz, aby odnieść z tego korzyści w przyszłości?
-Jak możesz zastosować w swoim życiu prawo siania i zbierania?
-Co możesz zrobić, aby mniej czasu poświęcać sprawom mało ważnym, takim jak oglądanie telewizji, a więcej na cenniejsze czynności?

PS.: Pamiętaj: Sukces jest przewidywalny! A to oznacza, że możesz go osiągnąć, jeśli będziesz działał w tym kierunku!

---------------------
Pozdrawiam,
Brian Tracy
Brian Tracy International - pobierz darmowe materiały od światowej sławy eksperta w dziedzinie rozwoju osobistego, biznesu i sprzedaży!
źródło: artesli.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Łączna liczba wyświetleń