SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

Donald Trump i Jedno Zdanie, które Odmieni Twoje Życie

 
Jeden z najbardziej charyzmatycznych  biznesmenów świata napisał w swojej pierwszej książce jedno zdanie, które zmieniło jego życie. Zacznij osiągać sukcesy porównywalne do Donalda Trumpa, dzięki jednej, prostej (a może i nie?) czynności.

Autor słów "Myśl na wielką skalę" przekazuje swoje przemyślenia na temat osiągania sukcesów.
Myślisz. Twój mózg odczytuje miliony myśli w ciągu dnia. Nieważne co zrobisz i tak będziesz myślał. To chyba dobrze, prawda?

Pewnie teraz jesteś myślami gdzieś indziej, przy obiedzie, kolacji lub tym co zrobisz za chwilę. Skup się. Bądź myślami, chociaż przez 5 minut, przy tym artykule, a na pewno nauczysz się czegoś ciekawego.

Jeden z najbardziej charyzmatycznych  biznesmenów świata w swojej pierwszej książce "The art of the deal" napisał "Lubię myśleć na wielką skalę".

Donald Trump, bo o nim mowa, współpracował z wieloma najbogatszymi ludźmi świata. Także z Robertem Kiyosaki.

Twierdzi, że osiągnął tak wiele, właśnie dzięki powiedzeniu " Myśl na wielką skalę".

Przecież i tak myślisz, więc dlaczego miałbyś tego nie robić na wielką skalę?

Może zauważyłeś w tych słowach podobieństwo do dzisiejszych "sekretnych" technik. Moc pozytywnego myślenia, film "The Secret" i inne - wszystko to opiera się na MYŚLENIU. Dlatego powinieneś myśleć na wielką skalę.

Jeśli Twoim celem jest uzbieranie pieniędzy na dom dziecka i będziesz myślał jak przeciętny wolontariusz, pewnie uzbierasz kilkaset złotych. Pochodzisz po ulicy, znajomych i rodzinie.

Jeśli natomiast będziesz myślał na wielką skalę, Twoim celem nie będzie kilkaset złotych. Będzie nim kilka tysięcy. Myślenie na wielką skalę pobudza umysł. Zaczniesz dostrzegać nowe okazje, może zorganizujesz koncert charytatywny - zaprosisz wielu młodych artystów, którzy chętnie zagrają za darmo, nawet dlatego żeby się wypromować. To ile pieniędzy zbierzesz nie zależy od tego, ile czasu będziesz biegał po ulicy mówiąc "Dajcie na dom dziecka", a od tego czy będziesz Myślał na wielką skalę czy też nie.

Dlaczego niektóre organizacje charytatywne nie zbierają tyle pieniędzy co WOŚP? Ich celem jest zebranie np. 3 tysięcy złotych na 1 urządzenie do 1 szpitala. Celem WOŚPu jest zebranie pieniędzy na 1000 urządzeń w 100 szpitalach. To się nazywa myślenie na wielką skalę.

Często spotykam ludzi, którzy chcą dołączyć do Internetowego Biznesu tylko po to, aby sobie dorobić dosłownie kilka złotych. Ludzie, myślcie na wielką skalę. Dlaczego nie zarabiać tysięcy złotych przez internet?
To wszystko kwestia myślenia.

Podsumowując: Myślcie na wielką skalę. Oczywiście samo myślenie nic nie da. Musisz zacząć działać. Tak jak piszę na swoim blogu (Rozwój Osobisty i Sukces), działanie daję efekty, myślenie tylko pomaga w działaniu.

Myślenie na wielką skalę otworzy Twój umysł. Spróbuj, a może osiągniesz takie sukcesy jak sam Donald Trump.

-------------------------
Wiktor Urbański
Internetowy Biznes? - Dlaczego powinieneś do nas dołączyć?
Moje pasje to Taniec i Rozwój Osobisty. 
źródło: artelis.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Łączna liczba wyświetleń