SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

Dlaczego życiem tak wielu ludzi rządzi przypadek?

 
Czy wiesz, że znaczna większość ludzi nie lubi pracy, która wykonuje? Wiele osób również uważa, że pracuje znacznie po niżej swoich możliwości.

Dlaczego tak się dzieje, że tak wiele osób poświęca połowę swojego życia zmuszając się do robienia rzeczy, których robić nie lubią? Czasami wręcz nie cierpią.
Czy naprawdę przypadek sprawia, że ludzie robią to co robią, żyją tak jak żyją i są tam gdzie są?

To prawda, że przypadki istnieją, ale z pewnością nie kierują naszym życiem. Wszystko co nam się w życiu przytrafia jest wynikiem wcześniej podjętych lub nie podjętych decyzji i działań.

Nikt przecież nie zostaje przez przypadek lekarzem, prawnikiem czy stolarzem.
Jeśli chcesz zostać lekarzem studiujesz medycynę i odbywasz praktyki. Prawnik wcześniej musi skończyć prawo i zrobić potrzebne aplikacje. Jeśli chcesz zostać stolarzem musisz się tego fachu nauczyć. Ten artykuł również nie powstał sam przez przypadek, ale został wcześniej zaplanowany, przemyślany i napisany przez konkretna osobę.

Podobnie jest z każda inna dziedzina życia. Jeśli chcesz coś osiągnąć, cokolwiek by to nie było to musisz najpierw to zaplanować i zdobywać potrzebna wiedzę i umiejętności aby osiągnąć swój cel.

Jeśli coś w twoim życiu ci nie odpowiada podejmij decyzję, że to zmienisz. Nie ważne czy chcesz schudnąć, opanować język obcy czy zdobyć nowy zawód i zmienić pracę. Możesz to osiągnąć jeśli tylko zdobędziesz odpowiednią wiedzę jak to zrobić, a potem wprowadzisz ją w czyn.

Pocieszające jest to, że możesz nauczyć się wszystkiego co jest ci potrzebne, aby stać się kimkolwiek zechcesz.

Możesz zmieniać swoje życie podejmując świadome decyzje.

---------------------
Eryk Grzeszkowiak
Sprzedaż z pasją!

źródło: artelis.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Łączna liczba wyświetleń