SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

Nie pracuj dla pieniędzy, spraw, żeby to one pracowały dla Ciebie

 
Jak stać się właścicielem biznesu. Jaki biznes rozkręcić? Skąd wziąć produktywnych pracowników, takich, którzy będą pracować ciężej i wydajniej od Ciebie? Szczegóły w poniższym artykule.  

Są spore szanse, że jeszcze nie jesteś bogaty i nie wiesz jak zarobić pieniądze jeżeli czytasz ten artykuł. Prawdopodobnie jesteś zatrudniony na etacie i pracujesz dla kogoś innego lub też masz swój własny biznes, który jeszcze nie uczynił Cię bogatym. Czy nie marzyłeś o byciu zamożnym biznesmenem, którego przedsięwzięcia generują ciągłe nieustające dochody? Większość z nas o tym przynajmniej raz marzyła.

Niestety także większość z nas nie wie jak to osiągnąć.

Najlepszym sposobem na rozpoczęcie kariery jako właściciel biznesu posiadający produktywnych pracowników jest otwarcie biznesu i zatrudnienie lepszych od siebie pracowników. Większość z nas nie wie jak to zrobić z dnia na dzień, bo w przeciwnym wypadku już by to dawno zrobiła. Prawda?

Jeżeli za swoich pracowników uznasz swoje pieniądze to natychmiast stajesz się właścicielem biznesu. Tylko pomyśl. Kiedy odpowiednio zainwestujesz swoje pieniądze pracują na to żeby wygenerować dla Ciebie dochód tak samo ciężko jak ty w swojej pracy. Mało tego pracują one najczęściej o wiele ciężej niż pracownicy. Pieniądze nie mają rodziny, ani kłopotów osobistych, nie kłócą się z Tobą ani nie zachodzą w ciążę. Kiedy zapędzisz swoje pieniądze do roboty natychmiast stajesz się właścicielem biznesu posiadającym pracowników (twoje pieniądze).

Kiedy uświadomisz sobie, że pieniądze mają potencjał pracowania tak samo ciężko jak ty to jesteś na początku drogi do wyrobienia sobie jednego z najważniejszych nawyków przy tworzeniu bogactwa.

Żeby mieć produktywny biznes, który będzie powiększał dochody musisz dodawać nowych „pracowników” poprzez odkładania pieniędzy i inwestowanie ich. Nie ważne czy jesz to złotówka czy 100 zł. Każdy pracownik się liczy. Nawyk, który potrzebujesz w sobie wyrobić to odkładanie i inwestowanie każdej złotówki, którą tylko możesz zamiast wydawanie ich na rzeczy, które dadzą Ci tylko chwilową przyjemność i nie przyniosą żadnej długoterminowej korzyści. Pamiętaj, że każda złotówka zamieniona w „pracownika” zamiast wydana będzie dla Ciebie pracować do końca życia. Pomyśl nad tym następnym razem, żeby kupić sobie tą nową modną rzecz, którą „musisz” mieć.

----------------------------

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Łączna liczba wyświetleń