SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

Nie możesz znaleźć pracy? Odważ się zostać bogatym.

 
Dowiedz się jak bezdomny i bezrobotny człowiek został uruchomił swój własny biznes i został bogaty. Ile okazji do zarobienia pieniędzy przegapiasz każdego dnia?

Jest to prawdziwa historia o bezdomnym Amerykaninie. Człowiek ten sypiał w bocznych uliczkach, na ławkach w parku i wszędzie tam, gdzie mógł znaleźć „odpowiednie” do tego miejsce. Mężczyzna ten musiał żebrać o jedzenie i pieniądze. Nie miał nic oprócz czasu dla siebie.

W głębi serca wiedział on jednak, że może być kimś więcej niż tylko jednym z bezdomnych. Czy możesz sobie wyobrazić co myśleli sobie o nim inni gdy opowiadał im o swoich planach? Z powodu tego w jakiej był sytuacji ludzie zwykli śmiać się z niego i czasami nie chcieli dawać mu jedzenia ani pieniędzy, bo myśleli, że jest pod wpływem narkotyków.

Człowiek ten miał jasno określoną wizję tego co chce osiągnąć i nie pozwalał nikomu na zburzenie jego pewności siebie.

Ty także powinieneś posiadać pewność siebie i wiarę w to, że się uda, bo ludzie będą chcieli wybić Cię z rytmu. Musisz nie ulegać ich wpływom i wierzyć bez żadnych wątpliwości, że zostałeś stworzony, żeby odnieść sukces.

Mężczyzna ten nie zboczył z kursu i znalazł w końcu sposób na to jak zarobić pieniądze. Zaczął od zbierania aluminiowych puszek i sprzedaży ich na złomie. Każdego dnia chodził i zbierał puszki tam gdzie tylko mógł je znaleźć.

Pieniądze, które w ten sposób zarobił używał najpierw żeby nakarmić siebie, a później swoją wizję. Powoli, ale regularnie zaczął odkładać coraz więcej i więcej pieniędzy.

Z biegiem czasu udało mu się zgromadzić tyle pieniędzy, że był w stanie otworzyć swój wymarzony sklep z częściami samochodowymi, który był jego wizją. Jego wizja urosła do całej sieci sklepów z częściami samochodowymi. Tak sieć sklepów założona przez człowieka, który kiedyś był bezdomny.

Człowiek ten „rozjaśniał” swój cel przepełnionym wiarą działaniem. Nie pozwalał nigdy na to, żeby opinia innych ludzi wpływała na podejmowane przez niego decyzje i działania. Jest wiele przypadków ludzi, którzy doszli często od wręcz skrajnego ubóstwa do bogactwa. Jeżeli oni mogli to ty także możesz. Historia ta obrazuje, że bez znaczenia jest to jak jest twoja dzisiejsza sytuacja. Zdecyduj, że jutro będzie zdecydowanie lepsza.

Wyjawię Ci pewien sekret. Historia tego człowieka nie rozpoczęła się w momencie, gdy zaczął on zbierać puszki. Jego historia rozpoczęła się w momencie, gdy uwierzył w swoją wizję. Twoja historia także zacznie się gdy uwierzysz w swoją.

-----------------------

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Łączna liczba wyświetleń