SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

Sukces, lęk, rozwój, pragnienia, afirmacje, wizualizacje, cel — złoty środek.

EFT, NLP, afirmacje, wizualizacje, strumień obrazów i jeszcze wiele innych metod ma pomagać ludziom na drodze do sukcesu lub tylko osiągnięciu pragnienia. A co jeżeli powiem, że jest metoda o wiele szybsza i o wiele skuteczniejsza? I w stu procentach darmowa!

Pogłębianie wiedzy to droga na przód. Fałszywe informacje i zdobywanie wiedzy niewłaściwej, to krok w tył. Wiedza pozwala nam zauważyć pozytywne i negatywne informacje. Dla mnie mało jest książek, które biorę dziś do ręki i nie czytałbym tego samego o rozwoju. W jakiś sposób jest tak, że jeżeli jeden autor odkryje coś interesującego, za co dobrze mu zapłacono, natychmiast pojawiają się setki mądrzejszych od niego. W niektórych przypadkach tak jest niewątpliwie.

Wiedza zawarta w tych pozycjach sprawia, że uczymy się odnoszenia sukcesu w sposób z pewnego punktu widzenia zupełnie niezauważalny. EFT na mnie nie działa — gdy napisałem tak na jednym forum, to o mało mnie nie spalono na stosie — włożyłem kij w mrowisko! Afirmacje i wizualizacje nie są złe, ale biorąc pod uwagę moją obecną wiedzę, są niczym! Czy dzięki afirmacji sprawię, że przeniosę górę? Możliwe, ale nie konieczne.

Każdy człowiek jest ograniczony starymi programami. I żadne działanie EFT, afirmacji, czy wizualizacji nie pozwoli na dotarcie do źródła problemu. Można to zrobić przez hipnozę, ale jest o wiele lepszy i skuteczniejszy sposób.

Złoty środek na sukces. Wielokrotnie pisałem o możliwościach ludzkiego umysłu, przed którym nie ma żadnych granic. Czysty umysł może zrobić wszystko, tak właśnie twierdzę i teraz. Tylko, że umysł świadomy wie, że nie może, a podświadomy umysł nie wie czego umysł świadomy od niego chce, bo wciąż bombardują nas nowe informacje i zdarzenia.

Jeżeli powtarzasz afirmacje i one nie działają, stosujesz różne wymyślne metody, to jeszcze idź do wróżki, ona z całą pewnością powie jaki masz problem, albo lepiej zadzwoń do wróżki po co wychodzić z domu… Totalne bzdury! Jeżeli coś nie działa, to masz najlepszą odpowiedź, że jest coś, co blokuje twoje działania. I tej blokady nie usuniesz przez automatyczne klepanie afirmacji, a tym bardziej nie zrobisz tego wizualizacjami!

Jeżeli coś skutecznego nie działa to masz dowód, że problem jest o wiele głębszy i nie musi mieć wcale żadnej sfery fizycznej. Problem może leżeć w naturze ducha! I tu jest rozwiązanie.

Złotym środkiem na wszelkiego rodzaju problemy jest miłość!

Złotym środkiem na wszelkiego rodzaju problemy jest wybaczenie!

Jeżeli zamierzasz klepać bez sensu to czego nauczono cię wcześniej, to sobie zupełnie odpuść. Albo coś robisz albo nie. Chcesz osiągnąć sukces? Zapytaj sam siebie! Chcesz osiągnąć sukces, a w jakiś sposób ci się to ciągle nie udaje? Wybacz wszystkim, bez wyjątku! Wszystkim! Pokochaj cały świat! Świat pragnie miłości! Każda istota pragnie miłości! (Podobno każda materia też).

Jeżeli nie spróbujesz nigdy nie dowiesz się czy działa. Nie musisz przed nikim się chwalić żeby spróbować. Spróbuj w tajemnicy przed wszystkimi. Jest kilka lekcji, które powinien pamiętać zawsze człowiek zmierzający do sukcesu: uczciwość, prawdomówność, zero krytyki czegokolwiek, wybaczenie i miłość. Śmiech, zabawa i radość. Ciesz się że jesteś, a resztę zrobi ktoś inny.

Jesteś cząstką każdego człowieka i każdy człowiek jest cząstką ciebie. Jeżeli masz żal do drugiego człowieka, masz żal do siebie.

Twoim zadaniem jest przebaczać, kochać i zaufać, że tak się stanie. Reszta już nie należy do ciebie, a wszelkiego rodzaju działania, które podejmujesz tylko wydłużą czas realizacji. Jeżeli szukasz pracy i myślisz o znalezieniu pracy pomyśl o tym, że praca może przyjść do ciebie sama, jeżeli tylko najpierw wybaczysz, a potem będziesz posyłał miłość. To, o czym tu piszę to nic innego jak słowa z Biblii „zrzuć swe brzemię na Jehowę!”. Po co masz dźwigać niepotrzebny balast?

Wyrzucając złość, gniew, nienawiść i posyłając miłość uwalniasz się od ciężaru, od lęku. Zamykasz każdemu drzwi do swojego życia. Jeżeli jakiś człowiek coś złego zrobił, to nie ty masz go karać. Twoja nienawiść tylko ciebie hamuje. Spójrz na to, że temu człowiekowi wisi, czy ty go nienawidzisz, czy nie. On żyje po swojemu. Dlaczego ty miałbyś z tego powodu nie dostać tego, co ci się słusznie należy?

---------------------
Krzysztof Dmowski
http://www.kdpowiesci.republika.pl/
źródło: artelis.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Łączna liczba wyświetleń