SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

Jeżeli twoi rodzice nie są bogaci to nie rób tego co oni robili!

Jesteś niepoważny jeżeli robisz to samo co twoi rodzice i spodziewasz się innych rezultatów. Nie obraź się, ale jeżeli oni nie są bogaci to robiąc to samo też nie będziesz bogaty. Jeżeli twoi rodzice nie mają lub nie mieli życia takiego jakie Ci się marzy to najwyższy czas  zacząć podejmować inne decyzje niż oni.

Im szybciej zmienisz swoje nastawienie, że będziesz pracował aż do emerytury w jednym tylko miejscu i myślał co poniedziałek „oby do piątku” tym lepiej. Czy uważasz, że twoje dzieci i wnuki będą z ciebie dumne, kiedy dobrniesz do emerytury i okaże się, że nic nie masz? Pomyśl tylko czy będą z ciebie dumne, jeżeli będziesz ciągle „bez grosza” i na nic Cię nie będzie stać?

Twoi rodzice prawdopodobnie nie wprowadzili w życie poniższych zasad. Żeby szybciej odnieść sukces finansowy, na który ty i twoja rodzina zasługujecie powinieneś wdrożyć następujące zasady:

1. Pozbądź się długów
2. Zdobądź wiedzę na temat finansów, pieniędzy i biznesu
3. Zgromadź aktywa, które dadzą Ci dochód pasywny
4. Próbuj nowych rzeczy, popełniaj błędy i ucz się na nich

 Pomimo tego, że rodzice robią wszystko co tylko w ich mocy to nie mogą Cię oni zbyt dużo nauczyć. Jeżeli samodzielnie nie poszerzali swoich umiejętności to prawdopodobnie umieją tylko tyle ile ich rodzice, czyli twoi dziadkowie ich nauczyli. To oczywiste, że nigdy oni nie nabyli wystarczająco dużo wiedzy na temat finansów, pieniędzy i biznesu, żeby zostać bogatymi. Nadszedł czas, żeby to zmienić i żebyś zapewnił lepszą finansową przyszłość swoim dzieciom.

Wiedz o tym, że nieustanna edukacja biznesowa jest konieczna do osiągnięcia sukcesu finansowego. Dlatego właśnie bogaci ciągle się bogacą i zawsze potrafią znaleźć jakiś nowy pomysł na własny biznes. Zawsze mają świeże informacje na temat branż, w których można zarobić i nowych regulacji, które mogą wykorzystać na swoją korzyść. Dodatkowo przekazują na bieżąco tą wiedzę swoim dzieciom.

Zacznij myśleć odmiennie od swojej rodziny. Jesteś osobą pełnoletnią  więc zacznij podejmować samodzielne decyzje, a nie postępuj według tego co powiedzą Ci rodzice. Zmiana myślenia i postępowania na inne niż u twoich rodziców jest kluczowym krokiem do osiągnięcia więcej niż oni.

------------------------------
źródło: artelis.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Łączna liczba wyświetleń