SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

W jaki sposób myślą ludzie sukcesu?

Większość ludzi sukcesu sama wybrała dla siebie taką drogę mimo przeciwności losu. Oni wcale nie mieli łatwiej w życiu, oni po prostu postanowili, że chcą żyć lepiej i zaczęli coś robić.

Musieli wyjść przed tłum i robić coś innego niż wszyscy... Często byli odludkami, żyli w swoim świecie nie akceptowani przez resztę społeczeństwa. Reszta uważała, że wie lepiej, jednak oni się nie poddawali i szli wyznaczoną przez siebie trasą. Historia zna mnóstwo takich przykładów.

Realizacja celów życiowych

Realizacja celu życiowego jest jak budowa domu.

Najpierw marzysz o swoim przytulnym i zarazem przestronnym gniazdku, potem planujesz jak to cudo będzie wyglądać po zbudowaniu ... no i przychodzi czas na realizację.

Dokąd płynie Twój statek kapitanie ?

Czy potrafisz odpowiedzieć bez dłuższego zastanawiania na pytanie czego chcesz od życia i do czego dążysz ?

Odpowiedź na to jest bardzo ważna gdyż decyduje o tym, jak będzie wyglądało Twoje życie za jakiś czas. Przyszłość to nic innego jak dzisiaj za jakiś czas, to co robisz dzisiaj i robisz to już od jakiegoś czasu dostaniesz w przyszłości.

10 rzeczy dzięki którym nigdy nie osiągniemy sukcesu

Często gdy osiągamy sukces to na drodze staje nam bardzo wiele przeciwności. Ludzie bardzo często popełniają błędy dlatego dziś zajmiemy się identyfikacją tych najczęściej popełnianych. Postanowiłem przedstawić pierwszą dziesiątkę:

-Nie wiesz czym jest Twój sukce

Są ludzie którzy jeszcze nie zidentyfikowali swojego sukcesu, ciężko jest coś zrobić jeśli nie wiesz jakie chcesz mieć rezultaty. Dlatego zawsze trzeba najpierw zidentyfikować cel do którego się dąży a dopiero potem podejmować ewentualne działania, inaczej jest to taka jak „walka z wiatrakami” Niema celu i ciężko podjąć jakieś działania.

Jak mała zmiana może zdecydowanie wpłynąć na poprawę jakości Twojego życia!

Jeśli jesteś taki jak ja, to pewnie zastanawiasz się jakich "cudów" będziesz musiał dokonać, by to osiągnąć. Prawdopodobnie jesteś sceptyczny i potrzebujesz przykładu, który pokaże, że to naprawdę działa.

Nie potrzebujesz żadnych specjalistycznych narzędzi, nie musisz wydawać nawet grosza i nie musisz tracić na to mnóstwa czasu! Może myślisz sobie, że jest w tym jakiś haczyk, może uważasz nawet, że to tylko takie pisanie, ale... stop!

Strzeż się tego błędu...

Przez ostatnie kilka lat błąd ten kosztował mnie tyle, że wstyd się do tego przyznać.

Bardzo łatwo go popełnić i zdarza się on większości ludzi...

Czytaj dalej, a nie będziesz kolejną jego ofiarą.

Łączna liczba wyświetleń