SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

Kilka słów prawdy

- Popatrz na siebie, kim się stałeś po tych latach wegetacji na tej planecie? Jest wielu młodszych od Ciebie, którzy stali się bogatsi, a Ty co???

Pewnie powiesz, że masz inne wartości, że nie jesteś materialistą i liczy się bardziej dla ciebie zdrowie, rodzina, Bóg, przyjaźń i inne banialuki mi będziesz opowiadać. Jeżeli byłaby to prawda to, dlaczego mimo wszystko więcej czasu poświęcasz na zarabianie pieniędzy niż zdrowie, rodzinę, Boga czy przyjaciół?

W pogoni za szczęściem

Don rozwoju osobistego Earl Nightingale i jeden z największych filozofów naszego wieku zapytany kiedyś: skąd wie w jaki sposób dany człowiek służy społe-  czeństwu? -odpowiedział, że to całkiem proste wystarczy przejść się jakąkolwiek ulicą, dzielnicą i spojrzeć na domy w których żyją, samochody którymi jeżdżą i ogrody które pielęgnują.

Strach przed biznesem

Często ludziom w naszym kraju wydaje się, że biznes w Polsce nie może się udać. Skąd takie przekonanie? Dlaczego tak bardzo boimy się sami prowadzić przedsiębiorstwo?

Z pewnością na takie zachowanie duży wpływ ma zwykła mentalność Polaków. Często wolimy być zwykłymi pracownikami ,którzy zarabiają mniej pieniędzy, ale ich pensja nie jest zagrożona, niż samemu próbować "zrobić biznes".

Łączna liczba wyświetleń