SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

Nastawienie do życia

Twoje sukcesy czy porażki zawsze niosą ze sobą coś lepszego niż Ci się wydaje. Powiedz życiu TAK. Twoje nastawianie to jeden z głównych czynników decydujących o tym czy odniesiesz sukces w życiu.

Właśnie teraz, dokładnie w tej chwili, decydujesz o tym jak potoczy się dalej Twoje życie. Każda kolejna decyzja, którą podejmujesz ma wpływ na to czy Twoja ścieżka rozwoju poprowadzi cię prosto do celu, czy może stanie się ona długa i kręta. Głównym czynnikiem mającym wpływ na podejmowane przez Ciebie decyzje jest Twoje nastawienie do życia.

Spełnianie Marzeń

Gdyby marzenia mogły się spełnić w jednej chwili, tu i teraz, co byś zrobił? Tak bardzo wszyscy chcemy, by szybko się one zrealizowały, ale czy gdy będzie to już miało miejsce będziesz wiedział, co z tym zrobić? Z jednej strony mamy szczęście, że nie spełniają się one natychmiast.

Czasami są to po prostu zachcianki naszego ego, które uważa to za coś nad wyraz wartościowego, a po jakimś czasie wręcz cieszymy się, że realizacja nie miała miejsce. Z punktu widzenia przemijającego czasu inna opcja przyniosła więcej korzyści niż to, czego chcieliśmy. No właśnie, wielu z nas marzy o czymś, a sama myśl napawa przyjemnym uczuciem.

Twoje MYŚLI mogą być dla Ciebie najgorszym wrogiem lub NAJLEPSZYM przyjacielem ...

Tak na prawdę, to wszystko zależy od Twojego sposobu myślenia. Od tego w jaki sposób myślisz zależy całe Twoje życie. Bądź kreatorem swojego własnego życia. Twórz swoje życie takim, o jakim marzysz. Wiem co sobie teraz myślisz - łatwo powiedzieć, trudniej zrobić. Też tak kiedyś myślałem, ale tylko do czasu, aż w końcu ...

... zaufałem sam sobie i zacząłem ćwiczyć zmianę sposobu myślenia z rewelacyjnym skutkiem. Stałem się innym, szczęśliwszym człowiekiem, który pomaga innym ludziom w zmianie ich życia na lepsze, radośniejsze i szczęśliwsze.

Ulepszajmy Świat!

Każdy z nas wie, że obecnie na świecie nie dzieje się najlepiej… a w zasadzie najlepiej nie jest odpowiednim słowem, powinienem raczej użyć czegoś mocniejszego w stylu „tragicznie” lub „beznadziejnie” tak jak to teraz modne...

Każdy-nawet dzieci wiedzą, że politycy kradną, lekarze biorą łapówki, że policja już nie broni obywatela tylko chce go karać. Wszyscy to wiemy i większość nas uznaje to za prawdę o świecie! Głównie za sprawą naszych „kochanych” mediów, które każdego dnia wmawiają nam „Taka jest rzeczywistość! W takim świecie żyjesz!” i mnóstwo tym podobnych badziewi.

Łączna liczba wyświetleń