SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

"Sekrety kreatywnego myślenia" - Andrzej Bubrowiecki

Czy już uświadomiłeś sobie, że przyszłość należy do ludzi kreatywnie myślących i działających?
 
Zapewne nieraz podziwiałeś wielkich odkrywców i wynalazców, zastanawiając się, co takiego mają w sobie, że w ich głowach rodzą się tak 
niezwykłe pomysły. Ciekawy jestem, jak wielu znasz ludzi w swoim otoczeniu, którzy z łatwością rozwiązują życiowe problemy, a w pracy i towarzystwie błyszczą oryginalnymi pomysłami, na które Ty nigdy byś nie wpadł.

Wyobraź sobie, jakby to było wspaniale, gdybyś miał pod ręką konkretne narzędzia do rozwiązywania problemów i jak byś się czuł, wiedząc, że Twój umysł jest zawsze gotowy do generowania najlepszych pomysłów, które wzbudzają zachwyt wśród innych.

"Kreatywność to wymyślanie, eksperymentowanie, wzrastanie, ryzykowanie, łamanie zasad, popełnianie błędów i dobra zabawa."
Mary Lou Cook

"Działaj skutecznie" - Andrzej Bubrowiecki

E-book ten w całości poświęcony jest tytułowemu zagadnieniu, czyli jak działać skutecznie. Nie ważne, czy chcesz zbudować drugi Pałac Kultury czy po prostu zmobilizować się do posprzątania mieszkania - podręcznik ten powie Ci, w jaki sposób zrobić to tak, abyś osiągnął swój cel w 100%.

"Magia perswazji" - Aleksander Buczny

Czy zastanawiałeś się kiedyś jakby to było gdybyś miał bardzo rozwinięty dar przekonywania? Pewnie tak. Podobnie zresztą jak większość ludzi.

Aleksander Buczny przekonuje nas jednak, że to nie dar a zbiór umiejętności składają się na sztukę perswazji i każdy jest w stanie to opanować. Już na początku przeczy on większości najpopularniejszych teorii jakoby nie istniały techniki perswazji skuteczne na każdego z racji tego, że wszyscy różnimy się między sobą. Po ilości renomowanych szkoleń dotyczących umiejętności wpływania na ludzi możemy przypuszczać, że nie są to jedynie puste słowa. Według Aleksandra Bucznego sekret przekonywania ludzi we własnego stanowiska leży odwoływaniu się do siedmiu podstawowych uczuć, które są wspólne dla wszystkich ludzi.

"Siedem duchowych praw sukcesu" - Deepak Chopra

W książce Siedem duchowych praw sukcesu Deepak Chopra obala mit o tym, że sukces osiąga się dzięki ciężkiej pracy, czynieniu wielkich planów i realizowaniu własnych ambicji. Autor twierdzi, że gdy tylko zrozumiemy naszą wewnętrzną naturę i na-uczymy się żyd w harmonii z prawami naturalnymi, wówczas łatwo i bez wysiłku zyskamy dobre samopoczucie, zdobędziemy życiową energię i entuzjazm, a także doświadczymy radości płynącej z udanych związków z ludźmi oraz satysfakcji materialnej.

"Tylko Ty decydujesz" - Ireneusz Tomczyk

Dowiedz się jakie wymówki powstrzymują Cię przed pomnażaniem pieniędzy oraz zacznij działać!

Według jakiego schematu obraca się Twoje życie? Czy jest to rutynowe wykonywanie codziennych czynności oraz brak czasu i energii na cokolwiek dodatkowego? Jeśli tak, to istnieje pewna szansa, że wmawiasz sobie, że „tak właśnie musi być, inaczej się nie da ”. Uważaj tylko, żeby za kilka lat nie okazało się, że właściwie to z tego życia nie masz... nic. Jeśli chcesz to zmienić tutaj i teraz, to dowiedz się...

"Naukowa metoda wzbogacania się" - Wattles Wallace

Jak autor sam pisze, książka jest praktycznym przewodnikiem opisującym sposób wzbogacania się. Punktem wyjścia jest to, ze człowiek nie może osiągnąć sukcesu ani dojść do szczytu swoich możliwości nie posiadając pieniędzy. Sukces w życiu, oznacza stanie się tym, kim człowiek pragnie zostać… a nie można posiadać czego się pragnie i czego się potrzebuje bez pieniędzy. Twierdzenie to autor opiera na tym, ze człowiek to ciało, umysł i duch. Aby żyć pełnią życia fizycznego trzeba jedzenia, ubrań, schronienia… oraz odpoczynku i rekreacji.

"Pociąg do sukcesu" - Krzysztof Piotr Łasica

Co zrobić, aby dołączyć do ludzi, którzy świadomie jadą w kierunku sukcesu? Proste i sprawdzone wskazówki....

Co sprawia, że niektórzy idą przebojem przez życie, są pełni optymizmu, życzliwości, wewnętrznego spokoju i pasji w tym, co robią?

Istnieją ludzie, którzy realizują najskrytsze marzenia, rozwijają magiczną osobowość, kochają i są kochani. Wypełniają misję życiową w zgodzie ze swoim sumieniem i najważniejszymi wartościami. Czują się w pełni spełnieni i szczęśliwi. Często zazdrościmy tym ludziom, zastanawiając się, jak oni to robią?

"Tajemnice szczęścia"- Nikodem Marszałek

Poznaj tajemnice szczęścia i zmień swoje życie na pełniejsze.

POBIERZ 

"Efektywna nauka" - Michał Pasterski

Wykorzystaj możliwości swojego umysłu do szybkiej i efektywnej nauki! Twój mózg potrafi więcej, niż się spodziewasz!

Naucz swój mózg rzeczy, o jakich nawet Ci się nie śniło!

Skojarzenia, łączenie wyrazów, cyfr, wyobrażanie sobie pewnych zjawisk, wizualizacje... A wszystko po to, abyś mógł w sposób iście genialny i efektywny uczyć się, zapamiętywać oraz rozwijać.
Na czym polega fenomen?
Widzisz... Ludzie bardzo rzadko korzystają ze sprawdzonych technik, ponieważ wydają im się głupie. A czy nie bardziej liczy się skuteczność?

Łączna liczba wyświetleń