SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

Bieganie i czytanie kluczem do życia Willa Smitha

Miłego i owocnego oglądania ;)
Zachęcam do komentowania ;)

Zapomniany cel przywództwa


Twoim celem powinno być rozwinięcie w pełni potencjału który posiadasz. To cel dla lidera. Rozwinąć w pełni swój potencjał - uczyć się, tworzyć, inspirować i pomagać innym robić to samo. Przywództwo w swej istocie to tak naprawdę kreowanie kolejnych liderów.

Twoim celem powinno być rozwinięcie w pełni potencjału który posiadasz. To cel dla lidera. Rozwinąć w pełni swój potencjał - uczyć się, tworzyć, inspirować i pomagać innym robić to samo. Przywództwo w swej istocie to tak naprawdę kreowanie kolejnych liderów.

Warto być marzycielem


Ostatnio uświadomiłem sobie taką właśnie rzecz, że warto być marzycielem i marzyć, mieć marzenia. Dlaczego zapytasz pewnie. A odpowiedź jest prosta. Marzenia nas napędzają, sprawiają, że widzimy w swoim życiu jakiś cel, motywują nas do działania oraz uczą nas kreatywności.

Czas Na Biznes - niezbędna wiedza dla początkujących

 
Dlaczego Czas Na Biznes? - bo etat odpada! Istnieją różne możliwości dzięki którym można uzyskać dochód, między innymi praca na etacie, własna działalność...


Czy istnieje jeszcze coś innego?

Sukces, sukces, sukces.. czyli od pomysłu do pomysłu


Byłoby miło, gdyby każdy mógł kiedyś osiągnąć niewyobrażalnie wielki sukces. Na razie są to jednak pobożne życzenia, bo większość nowych przedsiębiorstw upada w ciągu pierwszych 1-5 lat. Chciałoby się zapytać, co zrobić, aby nie znaleźć się wśród "przegranych", a swój pomysł i zaangażowanie przekuć na miliony.


Czynników sukcesu jest wiele, ja skupię się na podstawowych aspektach.

Łączna liczba wyświetleń