SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

Lepszy świat

Gdyby świat mógł powstać od nowa...
Tak, jak własnymi myślami mamy wpływ na własne życie, tak też na otaczający nas świat. Czy wygląda on tak, jak chciałbyś go widzieć? Czy coś byś w nim zmienił?


Wielu z nas zapewne w swoich wyobrażeniach bawiło się w Boga, zmieniając pewne rzeczy, narzekając na to, jak jest i smucąc, że mogłoby być lepiej...

Kiedy zaczniesz żyć tak, jak pragniesz ?

Gdyby każdy człowiek dogłębnie zrozumiał i zaakceptował fakt, że to on sam jest odpowiedzialny za swoje życie, żyłoby się większości z nas dostatniej i przyjemniej. Ta prosta zasada - odpowiedzialność za własne życie - wydaje się oczywista, wręcz banalna, jednak stopień jej realizacji w społeczeństwie jest niestety niski.

Jeśli zadam pytanie przypadkowej osobie na ulicy, czy robi w życiu to, co naprawdę lubi, czy realizuje swoje pasje i marzenia, czy jest zadowolona z jakości swojego życia, z dużym prawdopodobieństwem mogę przyjąć, że odpowiedź będzie przecząca lub w stylu "mogłoby być lepiej".

Zasługujesz na szczęśliwe życie

Każdy zasługuje na szczęśliwe życie, czasem możne wydawać się inaczej, brak nam wiary w to, że życie może być wspaniałe i cudowne. Wydawać by się mogło, iż szczęście zarezerwowane jest dla innych lecz nie dla nas, ale to nie prawda!

Czasem jest tak, iż świadomie lub nie zdarza nam się mówić lub myśleć iż, nie zasługujemy w życiu na szczęście, że jesteśmy tak beznadziejni, że szczęście nam się nie należy.

Potem przychodzi zdziwienie iż nasze życie nie jest wspaniałe, a przecież sami blokujemy uczucie szczęścia przed dostaniem się do naszego życia.

Zapalenie gruczołów wymówkowych – choroba zabójcza dla sukcesu.

Jak często zasłaniasz się wymówkami, by uniknąć wyznaczania sobie celów i
i pełnego angażowania się w rzeczy, których pragniesz?


Każdy człowiek ma jakieś marzenia i cele, które chciałby w życiu osiągnąć jednak
tylko niewielu decyduje się na podjęcie potrzebnych działań by coś w swoim życiu
zmienić.

Dlaczego tak się dzieje?

Powodem są pewnego rodzaju blokady psychiczne lub wymówki, których ludzie używają by stać w miejscu i jednocześnie się usprawiedliwiać.

Łączna liczba wyświetleń