SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

Pierwsze prawo zmian

 
„Gdybyś usłyszał tysiąc razy – nie uda Ci się. To wiesz co? Rób nadal wszystko jak najlepiej potrafisz pokaż, jak bardzo się mylili. Sukces jest największą, dostępną, ludzką zemstą.” -Nikodem Marszałek


Przemiana wewnętrzna to cudowne uczucie. Pamiętasz ile takich przemian przeszedłeś w życiu? Następowały szybko czy może pojawiały się powoli?

Dlaczego już mi się nie chce? Co mogę z tym zrobić?

autorem artykułu jest Małgorzata Dwornikiewicz

Jestem przekonana, że jeśli tylko spojrzysz wstecz, znajdziesz w swoim biznesowym życiu takie chwile, kiedy czułaś zniechęcenie, było ci źle, zadawałaś sobie pytania: i co dalej?, w sumie po co to wszystko? Albo mówiłaś sobie: już nie mam siły iść dalej, już nie dam rady, tyle rzeczy mi nie wychodzi.

Pamiętasz sytuacje, może całe dni, tygodnie, gdy byłaś jak gasnący płomień?

Keep smiling!

 
Anthony Robbins powiedział, że jeśli coś można zarzucić pozytywnemu myśleniu to na pewno to, że trzeba po prostu myśleć, brakuje odruchu bezwarunkowego. Sam twórca „pozytywnej epoki” dr Norman Vincent Peale powiedział, że życie jest trudne jeśli wierzymy tylko w siebie. Ten bestsellerowy autor ujawnił, że tajne źródło każdej wielkiej jednostki posiada swój początek w połączeniu z nieskończonym, a ludzie którzy wypalają się szybko, zawsze pracowali sami i dla siebie. Dr Peale propagował jeszcze jedną myśl: zamiast proszenia o rzeczy, podziękuj zawczasu za to, co będzie, ponieważ tak zostawiasz to w rękach Boga. Brian Tracy dzisiaj propaguje tę myśl w unowocześnionej formie mówiąc: „Expect the best and get it” czyli „oczekuj najlepszego i otrzymuj to”.

Łączna liczba wyświetleń