SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

Zielone światła

NIE ma możliwości, aby nagle wszystkie wszystkie światła na Twojej drodze zaświeciły się na zielono.

Tak samo nigdy nie będzie w 100% idealnych warunków do działania.
Dlatego już TERAZ należy "poukładać " pewne sprawy w swoim życiu, zrobić odpowiedni plan, określić cele i zacząć działać - NATYCHMIAST!

Bardzo często pewne sprawy odkładamy na tzw. "jutro", jednak to "jutro" u większości osób nie nadchodzi. Należy działać natychmiast.

Stracone dni

„Wcześnie w życiu zrozumiałem, żeby być i mieć, trzeba najpierw pracować i chcieć” Nikodem Marszałek

Możesz poznać i doświadczyć wszystkich technik, myśli, idei, które ma do zaoferowania ten wspaniały świat. Wszystko jednak zaczyna się od podjęcia „decyzji”. Bieda czy bogactwo, szczęście czy pech; dobre stosunki z innymi ludźmi, radość czy przygnębienie; te wszystkie stany, emocje mają początek w Twojej świadomości, zanim jednak powstały i dały efekty, były częścią podświadomej decyzji. Tylko kobiety i mężczyźni o ogromnej samoświadomości umieją blokować, eliminować, lub często na swoją korzyść, tworzyć i zmuszać. Niestety mnóstwo bodźców zewnętrznych, które nazywam „popychadłami” zmieniają nasz stosunek względem nas samych i świata.

Stosunek do świata i życia, ludzi i siebie

Mówi się, że głupi na świat narzeka, mądry się nim zachwyca... - to dobre motto, nie zadręczaj siebie niesprawiedliwością świata, nie mów, że wina leży po czyjejś stronie, nie szukaj przeszkód, aby usprawiedliwić swoje nieróbstwo, przyjmij świat takim, jakim on jest, fakty przyjmuj za fakty, nie dopisuj do nich mitologii, koncentruj się na tym, co możesz zrobić, co możesz zmienić we własnym życiu, korzystaj z nauki jaka płynie z błędów i wyrażaj wdzięczność za sukcesy.

Uwierz w swoje możliwości!

Niedawno miałam powiedzieć kilka słów do niewielkiego grona, w zasadzie obcych mi ludzi. Było to kolejne ćwiczenie na wyrobienie w sobie umiejętności publicznego występowania. Bardzo się denerwowałam. Dlaczego?  Skąd to zdenerwowanie? Przecież zawsze chciałam mówić, chciałam, aby mnie słuchano.

Z całą pewnością mogę powiedzieć, że podobne przeżycie miało wielu z Was. I tak jak ja bały się tego, co było wcześniej ich marzeniem.

Sukces czy porażka?

Czego w życiu tak naprawdę chcemy?? Czy zależy nam na tym, żeby osiągnąć coś wielkiego czy wolimy naszą szarą codzienność (na którą wiecznie narzekamy)? A może nie trzeba zaraz osiągać jakiegoś spektakularnego sukcesu? Może wystarczy, że będziemy w jednej małej rzeczy lepsi, że chociaż trochę poprawimy jakoś naszego życia?

Sukces nie wszystkim odpowiada, niektórzy wręcz boją się sukcesu! Dlaczego? Bo tak byliśmy uczeni od małego. Rób to, co wszyscy, nie wychylaj się itd. itp. Poza tym sukces wymaga wysiłku i wytrwałości. W życiu nie ma nic za darmo.

Łączna liczba wyświetleń