SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

W klatce strefy komfortu – czy naprawdę chcemy zmian?


Często robimy swego rodzaju parawan ze swego narzekania i tak naprawdę nie jesteśmy zainteresowani zmianą na lepsze... Jak to możliwe? Po prostu - jeżeli coś działa, to po co to zmieniać? Jeżeli jakoś się żyje, to po co zmiany? Mamy nawyk narzekania i biadolenia i w nim się przeżywa życie.... i tylko oficjalnie jest nam źle...

10 przykazań wyznaczania celów !


Każdy kto się rozwija wie jak ważne w życiu są cele. Niby nic prostszego ale w dzisiejszych czasach prawidłowe ustalanie celów to bardzo cenna umiejętność. I dlatego dziś chciałbym ci przedstawić 10 przykazań dobrze wyznaczonego celu bo:

"Połowa osiągnięcia celu to jego prawidłowe wyznaczenie." - Zig Ziglar

Kreatywność - czy można się jej nauczyć?

Autorem artykułu jest Katarzyna Chudzik

W wielu moich poprzednich artykułach pisałam, iż nasza wolność zależy głównie od kreatywności i dobrych pomysłów. Problem jednak w tym, że nie uczą nas tego ani w domu ani w szkołach, dlatego właśnie większość z nas pracuje dla kogoś na etacie, bo nie ma innego pomysłu na życie. Ale czy kreatywności można się nauczyć?

Twoja Pasja - wsłuchaj się najpierw w swoje emocje a później...

Autorem artykułu jest Małgorzata Dwornikiewicz - Opalińska

Co możesz zrobić, gdy pomimo wielu poszukiwań nie czujesz swojej pasji, nie możesz jej zobaczyć, nazwać?

O pasji pisałam już wielokrotnie. O budowaniu biznesu opartego na pasji również. Dziś trochę z innej beczki.
Dostaję mnóstwo próśb o pomoc w interpretacji własnej pasji. Często obserwuję jak moje kursantki miotają się w jej poszukiwaniu. Dziś jedna z ważniejszych moich rad w tej materii - zatem co możesz zrobić, gdy pomimo wielu poszukiwań nie czujesz swojej pasji, nie możesz jej zobaczyć, nazwać?

Potęga uśmiechu

Czym jest dla Ciebie uśmiech? Może to nic nieznaczący grymas. Jeśli tak to najwyższa pora nauczyć się korzystać z potężnego narzędzia jakim jest uśmiech.

"Uśmiechajcie się do siebie, uśmiechajcie się do swoich żon, uśmiechajcie się do swoich mężów, do dzieci... Uśmiechajcie się do innych, bez względu na to, kim są - w ten sposób wzrośnie wasza wzajemna miłość." - Matka Teresa

Jakiś czas temu (już nie pamiętam gdzie),przeczytałem o metodzie, która odmieniła moje życie. Była to, a raczej jest, metoda poprawiająca nastrój, poprawiająca samopoczucie, jest to metoda ,dzięki której życie staje się prostsze i przyjemniejsze. Jest to metoda dzięki której czuje się zdrowszy i szczęśliwszy.

Łączna liczba wyświetleń