SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

"Efektywne zarządzanie czasem" - Tomasz Szopiński

Publikacja autorstwa Tomasza Szopińskiego traktująca o tym, w jaki sposób można efektywnie zarządzać sobą w czasie. Zagadnienia poruszane w ebooku:

-Najczęstsze problemy związane z zarządzaniem czasem.
-Zarządzanie czasem w pięciu krokach.
-Jak wykorzystać efektywnie czas w nauce języków czyli rady, które pozwoliły mi w łatwy sposób zwiększyć zasób słownictwa.
-Rady dotyczące codziennego planowania.

  "Bogać się , kiedy śpisz"- Ben Sweetland


  Na rynku wydawniczym całkiem niedawno pojawił się fantastyczny e-book autorstwa Bena Sweetlanda zatytułowany Bogać się, kiedy śpisz. Jest to książka adresowana do każdego, kto marzy o sukcesie ale nie wie w jaki sposób go osiągnąć. Bogać się, kiedy śpisz to prosty i skuteczny sposób na szybkie a do tego przyjemne osiągnięcie wszystkich wyznaczonych przez nas planów i na realizację naszych marzeń i celów życiowych.

  Ben Sweetland ukrył w swojej książce sprawdzoną receptę na sukces. W kilku prostych słowach autor tłumaczy nam od czego zależy powodzenie i niepowodzenie podejmowanych przez nas działań. Sweetland uważa, iż potencjalny człowiek, jest w stanie zrealizować wszystkie swoje pragnienia, jeśli tylko w odpowiedni sposób będzie zarządzał swoim umysłem.

  "Efekt motyla"- Kamil Cybulski

  "Efekt motyla" jest pasjonującą lekturą, która pomaga inaczej spojrzeć na otaczającą rzeczywistość. Nawet jeśli nie spowoduje całkowitej zmiany światopoglądu czytelnika, to z pewnością skłoni go do refleksji. Autor w sposób przystępny i wiarygodny udowadnia, że nie należy być niewolnikiem utartych schematów. Trzeba wybrać własną drogę, jasno określić cele, do których będzie się dążyć. Nie bez powodu pojawia się najsłynniejszy chyba cytat z "Alchemika" Paulo Coelho: "Jeśli czegoś szczerze pragniemy, to cały wszechświat potajemnie pomaga nam w osiągnięciu celu".

                                POBIERZ 

  "52 skuteczne psychorady"

  Pewnie zgodzisz się ze stwierdzeniem, że nawet jedna właściwa myśl, do której dotrzesz we właściwym czasie, może spowodować przełom w Twoim myśleniu i rozwiązać jakiś ważny dla Ciebie problem. Wiadomo, że możesz tej myśli szukać w książkach. Możesz w internecie. Wymaga to jednak dużej ilości czasu i daje małe szanse, że natkniesz się na rozwiązanie, którego szukasz.
  Zgodzisz się ze mną, że informacje ułatwiające życie, rozwiązujące problemy, wyjaśniające zawiłości natury psychologicznej powinny być zawsze dostępne dla każdego w każdym momencie jego życia, po to aby naprawdę mogły pomóc. Wydanie tego e-booka miało na celu, aby każda osoba stojąca na zakręcie życiowym, mogła znaleźć w nim pomocną wskazówkę.

                              POBIERZ 

  "Kwadrant przepływu pieniędzy" - Robert Kiyosaki

   
  Kwadrant przepływu pieniędzy ujawnia, dlaczego niektórzy ludzie pracują mniej, zarabiają więcej, płacą mniejsze podatki i czują się lepiej zabezpieczeni finansowo niż inni. Wszystko, co trzeba wiedzieć, to: kiedy pracować i w którym być kwadrancie?

  "Bogaty ojciec, biedny ojciec" - Robert Kiyosaki

  Czy zastanawiałeś się kiedyś "Dlaczego niektórzy ludzie pracują mniej, zarabiają więcej, płacą mniejsze podatki i czują się lepiej zabezpieczeni finansowo niż inni?"

  Dlaczego, mimo tak wielu lat nauki w szkołach i na studiach, nie uczą nas o tym, z czym stykamy się na co dzień przez całe nasze życie - nie uczą nas o pieniądzach?

  Dlaczego większość wykształconych ludzi przez całe życie ma kłopoty finansowe, bez względu na wysokość zarobków, i starość spędzi w biedzie?

  Badania wykazują, że ponad 80% pracujących zawodowo płaci nadmierne podatki z powodu swojej niewiedzy i niepilnowania swoich finansów.
  Kiyosaki, reprezentując czwarte pokolenie Amerykanów japońskiego pochodzenia, przedstawia siebie jako dowód na to, że właściwa postawa i twórcze myślenie mogą ukształtować naszą finansową kondycję.W wieku 47 lat przeszedł w "stan spoczynku" jako milioner.

  Łączna liczba wyświetleń