SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

Odwaga do podjęcia działania

 
Prawdopodobnie największym wyzwaniem z jakim spotykamy się w życiu jest pokonanie strachu i rozwinięcie w sobie nawyku odwagi. Winston Churchill napisał: „Odwaga jest słusznie uważana za główną cnotę, na niej bowiem opierają się wszystkie pozostałe”.

Strach jest i zawsze był największym wrogiem ludzkości. Mówiąc, że: „Jedyną rzeczą, której powinniśmy się obawiać jest strach”, Franklin D. Roosevelt miał na myśli, że to raczej uczucie strachu niż rzeczywistość jakiej się obawiamy, jest powodem powszechnego lęku, stresu i nieszczęścia. Kiedy rozwiniemy w sobie nawyk odwagi i niezachwianej pewności siebie, cały nowy świat możliwości stanie dla nas otworem. Pomyśl: o czym odważyłbyś się marzyć lub co odważyłbyś się zrobić gdybyś niczego się nie bał?

10 Sekretów sukcesu według Anthony’ego Robbinsa

 
Przez ostatnie 30 lat Anthony Robbins niezmiennie z pasją poszukiwał odpowiedzi na pytania takie jak „Co kształtuje ludzkie zachowanie? I w jaki sposób możemy tworzyć długotrwale zmiany w sobie i innych?”

 1. Twój potencjał jest określony (lub ograniczony) twoją wiarą w siebie.

Proste przesłanie brzmi: Jeśli wierzysz wystarczająco mocno w siebie możesz osiągnąć wszystko. Jedyną rzeczą, która powstrzymuje cię od osiągnięcia tego, co chcesz osiągnąć jest historia, którą ciągle sobie opowiadasz.

2. Większość ludzi wątpi w siebie jeśli chodzi o uniwersalne tematy.

Łączna liczba wyświetleń