SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

10 powodów, dla których warto założyć biznes będąc jeszcze w szkole średniej


Jeśli jeszcze nie prowadzisz własnej firmy i zastanawiasz się nad wyborem przyszłego zawodu, to pomyśl nad jednym. Jakby to było prowadzić firmę jeszcze jako nastolatek? Jak wiele byś osiągnął w dalszej przyszłości? I... jak możesz się przy tym doskonale bawić?

1. Czas, im wcześniej zaczniesz tym większe prawdopodobieństwo, że wcześniej osiągniesz sukces. Ludzie zaczynają biznes w różnym wieku, 20 lat, 30 lat czasem nawet w wieku 60 lat. Niezaprzeczalnym faktem jest to że nasz czas jest ograniczony.

A Ty jak radzisz sobie z niepowodzeniem?


Uwielbiamy rozmawiać sami ze sobą. W zasadzie robimy to bez przerwy. Od tego jaki jest ten nasz dialog wewnętrzny, zależy w jaki sposób zinterpretujemy daną sytuację i jak pozwolimy jej wpłynąć na nasze samopoczucie a przez to na nasze życie.

Wbrew pozorom, to od tego co słyszysz we własnej głowie zależy jak zinterpretujesz każde swoje niepowodzenie. Fajnie, jeśli Twój dialog wewnętrzny w sytuacji porażki jest pozytywny i wspierający, ale co robić, kiedy we własnej głowie słyszysz same negatywne komentarze?

Łączna liczba wyświetleń