SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

Motivation, performance, success!


Wszystko jest możliwe, musisz tylko zaufać sobie i pójść na całość. Miej więcej pewności siebie i mknij do przodu! Bez względu na to, co nas czeka idź ciągle na przód nigdy się nie dowiesz, co mogło by być gdyby…

Klucz do sukcesu

Wszystko jest możliwe, musisz tylko zaufać sobie i pójść na całość. Miej więcej pewności siebie i mknij do przodu! Bez względu na to, co nas czeka idź ciągle na przód nigdy się nie dowiesz, co mogło by być gdyby… jeżeli nie spróbujesz, i pamiętaj nie oglądaj się do tyłu.

Pięć sposobów na powiększenie ilorazu inteligencji

 
Jak powszechnie wiadomo, iloraz inteligencji nie jest cechą stałą, może ulegać zmianom w ciągu naszego życia. Często zdarza się, że ten sam test IQ wykonany w wieku 15 i 30 lat da nam inne rezultaty, ponieważ nasza inteligencja może wzrosnąć lub zmaleć.

Jest to związane z funkcjonowaniem mózgu, ponieważ podobnie jak mięśnie, które zanikają nieużywane, ale za to można je wzmocnić treningiem, nasz umysł działa sprawniej, kiedy poddajemy go wyzwaniom. W tym krótkim artykule chciałbym przedstawić czytelnikom kilka skutecznych sposobów na ćwiczenie własnego umysłu.

Skuteczne osiąganie celów

 
Mój cel na dziś? Podpowiedzieć Ci jak skutecznie osiągniesz swój cel i poczujesz, że Twoja wartość oraz mniemanie o sobie się zwiększy. Ale jak to zrobić, jak nie ma motywacji i nie ma nikogo kto by pomógł? A czy musi być ktoś, kto ma Ci w tym pomóc?

Nie! Wystarczy, że sam zmotywujesz się do osiągnięcia wymarzonego celu, a jest on bliżej niż Ci się teraz wydaje. Wystarczy, że weźmiesz kartkę papieru i wypiszesz punkt po punkcie, co chciałbyś osiągnąć. Zdecyduj dokładnie czego chcesz i zapisz to w jak najbardziej jasny dla Ciebie i innych sposób. Zapisz go już teraz ustalając datę jego osiągnięcia.

Łączna liczba wyświetleń