SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

Jaka jest najważniejsza zasada sukcesu [cd.]

 
Ciąg dalszy artykułu, w którym poznasz najważniejsze, kluczowe czynniki wpływające na sukces w życiu osobistym i zawodowym. Dowiedz się, jak przejąć życie we własne ręce!

W poprzednim artykule powiedziałem, że najwięksi ludzie sukcesu zawsze biorą pod uwagę w myśleniu i działaniu perspektywę długoterminową. Najważniejszym słowem jest tu ‘poświęcenie’.

Jaka jest najważniejsza zasada sukcesu?

 
Przeczytaj co najsilniej wpływa na sukces. Co sprawia, że jedni odnoszą spektakularne wyniki, a inni przez całe życie odnoszą porażki. Sprawdź, jak możesz przejąć życie we własne ręce!

Zaczynałem jako biedny człowiek i powoli wspinałem się w górę. Zauważyłem, że nie miałem żadnych atutów, oprócz gotowości do ciężkiej pracy. Później odkryłem, że właśnie to jest dla większości ludzi źródłem sukcesu.

Jak ruszyć z miejsca?


Niewiele potrzeba, aby dana osoba uruchomiła własne zasoby psychologiczne i zaczęła skutecznie i samodzielnie radzić sobie z trudnościami oraz realizować to, czego w życiu pragnie.

Jeśli masz jakiś problem, możesz zacząć ulegać złudzeniu, że wypełnia on całe Twoje życie. Jednak życie człowieka zawsze jest czymś więcej niż jakimś określonym problemem w danej chwili. Jesteś czymś więcej niż „posiadaczem problemu”. Problem nie ujawnia się cały czas z jednakową siłą. Momenty nawet małej, chwilowej poprawy są niesłychanie ważne. Przede wszystkim pokazują, że zmiana JEST możliwa.

Łączna liczba wyświetleń