SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

Nie ma czegoś takiego jak porażka, są tylko rezultaty

 
Różnica pomiędzy człowiekiem sukcesu a człowiekiem skazującym się dobrowolnie na porażkę tkwi w rodzaju zadawanych pytań. Człowiek sukcesu pyta: Co jeszcze mogę zrobić teraz/dzisiaj co przybliży mnie do mojego celu, by żyło mi się lepiej/wygodniej/bardziej obficie jutro?

Człowiek skazujący siebie na porażkę pyta: Jak jeszcze mógłbym sobie dogodzić teraz/dziś, by poczuć się lepiej teraz, w tej chwili?

Wszystko zależy od tego prostego punktu widzenia. Albo jesteś nastawiony na doraźną przyjemność teraz, albo chce ci się wstać i zrobić to, co jest do zrobienia, nieważne przy tym, czy akurat masz na to ochotę czy nie. Tylko dlatego, że jesteś w stanie dostrzec przyszłe (choć niekoniecznie gwarantowane) korzyści ze zrobienia tej rzeczy.

Zacząć biznes w Internecie

 
Biznes w Internecie może być dla ciebie okazją do zmiany, bez względu na to, jakie masz wcześniejsze doświadczenia zawodowe. Biznes w Internecie i mobilne zarabianie, może być okazją do wybrania kierunku, który potem można trochę zmieniać i dopasowywać do stylu życia, który nam najbardziej odpowiada.

Zanim podejmiesz decyzję trzeba trochę pomyśleć o własnych obszarach zainteresowania zarówno osobistego jak i zawodowego. Jest to konieczne, bo podejmując decyzję trzeba wybrać obszar w jakim będziesz działać, nazywany niszą, którym będziesz mógł podtrzymać swoje zainteresowanie. W następnej kolejności po wybraniu niszy, zrobisz trochę badań rynkowych, zorientujesz się jak wygląda rynek, jakie produkty/usługi są już na nim sprzedawane i kim jest twoja grupa docelowa czyli twoi przyszli klienci.

Łączna liczba wyświetleń