SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

Szczęśliwy z wyboru

 
Zaprawdę, powiadam wam: Kto powie tej górze: Podnieś się i rzuć się w morze!, a nie wątpi w duszy, lecz wierzy, że spełni się to, co mówi, tak mu się stanie. ( Mk 11, 23)

Czy zdarzyło ci się kiedykolwiek mieć przed zaśnięciem wewnętrzne przekonanie, że następnego dnia rano wstaniesz wypoczęty i przepełniony pozytywną energią? Miałeś taką specyficzną wizję lub po prostu świadomość tego, że czeka cię coś naprawdę dobrego?

LEGALNE KOPIOWANIE - Jak naśladując innych osiągnąć swoje cele?

 
Czy samo naśladowanie postępowania kogokolwiek, może doprowadzić do osiągnięcia tego samego, co naśladowana osoba? W czym może pomóc naśladowanie innych?  

Kto jeszcze nie wie, kto to jest Joe Vitale? Dwukrotnie był w Posce, przeprowadzając seminatium na temat Prawa Przyciągania i osiągania celów. Można zobaczyć go w kultowym już filmie "The Secret". Jest autorem wielu książek, z których część została wydana w Polsce. Osoba ze wszech miar godna naśladowania, w każdym razie odnośnie osiągania w życiu tego, czego się pragnie. Osoba hipnotyczna. Ale dość o nim, choć jego osoba posłużyła, jako motyw tego tekstu.

Otóż, swego czasu na Facebooku umieściłem informację odnośnie ebooka Joe Vitale Podróż do wnętrza siebie.
Jedna z osób w komentarzu zadała mi pytanie:

"I co, uważasz, że KAŻDY może go naśladować i to zagwarantuje KAŻDEMU zostanie milionerem?"

Łączna liczba wyświetleń