SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

Sekrety najbogatszych


Czy chciałbyś urzeczywistnić swoje cele? Może chciałbyś prowadzić własny biznes, zwiększyć swoje dobra materialne lub odnieść sukces jako artysta? Choć nie istnieje jedna droga prowadząca do garnca ze złotem, wielu ludzi, bez względu na posiadane umiejętności, odkryło swoją drogę.

Obojętnie, czy chcesz iść śladami wielkich finansistów, sławnych polityków, czy aktorów filmowych - istnieją pewne wspólne zasady postępowania, których każdy z nich przestrzegał. W wielu przypadkach dzielili się oni swymi sekretami, więc możesz podążyć ich śladami.

Co wspólnego ma "pakowanie" na siłowni z bogaceniem się?

 

Zarówno rzeźbienie ciała jak i dochodzenie do bogactwa stanowią pewne cele, do których wiele osób nieustannie dąży. Ci ludzie, którzy już osiągnęli jeden z tych celów, przyznają mi rację, że te dwie z pozoru odrębne drogi osiągania sukcesu mają ze sobą wiele wspólnego.

Nie bój się działać!

 
Zastanawiałeś się pewnie, w jaki sposób ludzie, którzy osiągnęli sukces, tego dokonali? Właśnie nawet oni zaczynali od zera, od koncepcji i przechodząc do działania zrobili ten pierwszy krok.

Zawsze po zerze następuje jedynka i nawet 1000- kilometrowa podróż zaczyna się od pierwszego kroku. Trzeba wystartować i ruszyć z miejsca. Pewnie się boisz, podobnie jak małe dziecko stojące na brzegu, które pierwszy raz ma wskoczyć do basenu. Nie bój się :) Czy chcąc pojechać w nocy samochodem, czekasz aż się rozwidni bo jest ciemno i nie widać drogi. Nie trasa ukazuje się w miarę jak posuwasz się naprzód, rozświetlają ją światła samochodu. Te światła to Ty. Ty najlepiej wiesz jak sobie poradzić w każdej sytuacji, wszystkie odpowiedzi są w Tobie.

Łączna liczba wyświetleń