SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

Autosugestia, czyli myśl o sprawach wielkich, a wielkim się staniesz

 
Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak silną moc oddziaływania ma na Ciebie autosugestia? Z pewnością zdarzyło Ci się bezwarunkowo uwierzyć kiedyś człowiekowi, którego darzyłeś dużym szacunkiem, i który był dla Ciebie autorytetem. Jeśli taka osoba powiedziała Ci „możesz to zrobić” to byłeś o tym przekonany. Ale czy potrafisz także uwierzyć sobie? Ten artykuł poświęcony jest tajnikom związanym z autosugestią.

„Każdego dnia pod każdym względem czuję się coraz lepiej.”

Jeśli będziesz wypowiadał to hasło po kilka razy dziennie każdego dnia, to w nie uwierzysz. Hasło takie oddziałuje na naszą podświadomość programując ją. Najważniejsze to powtarzać je z uporem dzień w dzień, aż pojawią się rezultaty. Podświadomość przyjmuje je (hasło) za fakt, a my rzeczywiście stajemy się osobą, która pod każdym względem czuje się coraz lepiej.

Sztuka zabijania

 
95 % osób opanowało tę sztukę niemal do perfekcji. Zdziwiony? Pewnie! Dlatego może wyjaśnię, że chodzi mi o sztukę zabijania w sobie motywacji...

Przecież każdy z nas marzy w głębi o czymś lepszym, niezależnie od jego obecnego stanu posiadania. Zawsze dążymy do tego, by mieć więcej, być lepszym, robić coś lepiej, skoczyć wyżej, zagrać dokładniej, mieć więcej... To przecież nasza naturalna motywacja.

Łączna liczba wyświetleń