SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

Motywacja - Rocky Balboa [napisy pl]

Cudowny urywek filmu zdradzający cały sekret zdobywania sukcesu w życiu. 
Walcz, nie poddawaj się, przegrałeś, powstań i wygraj! Tak się osiąga cel, na tym polega życie.

Motywacja - Odkryj Potęgę Twojego Osobistego Perpetum Mobile

 
Motywacja, motywacja, motywacja... To słowo wciąż przewija się w książkach, artykułach, na szkoleniach. Niemal każdy pragnie zmotywować się.  W tym artykule poznasz coś znacznie potężniejszego, nawet od najlepszych technik motywacyjnych.

Czym dla Ciebie jest motywacja?

Jak myślisz, co to jest i co dzięki niej osiągasz?

Motywacja - jak słowa mogą ją osłabić, lub wzmocnić?

 
Czy wiesz, jak wzmacniasz lub osłabiasz motywację za pomocą słów? Przeczytaj o potędze autosugestii i zacznij świadomie z niej korzystać, aby zawsze utrzymać motywację na wysokim poziomie!

Każdy z nas mówi do siebie dialogiem wewnętrznym. Od jakości tego dialogu zależy to, jak się zachowujesz, jakie masz emocje, jakie masz osiągnięcia. Słowa mogą wzmacniać motywację, lub skutecznie ją osłabiać. Ludzie odnoszący sukcesy mają zawsze pozytywny dialog wewnętrzny. Ludzie odnoszący porażki – negatywny.

Jak Ty mówisz do siebie?

Samodyscyplina i motywacja

 
Czy wiedziałeś o tym, że jednym z głównych powodów osiągania przez niektórych ludzi sukcesu, sławy, pieniędzy czy innych wymarzonych rzeczy jest umiejętność zdyscyplinowania się ?

Ta cecha jest coraz rzadziej spotykana u przeciętnego obywatela. Ile to razy obiecywałeś sobie: od poniedziałku rzucam palenie, od środy zaczynam chodzić na siłownię, od piątku się odchudzam? Co prawda udaję się to, ale niewielu. Ten artykuł ma  nastawić Cię na zdobywanie wyznaczonych celów i poprawę jakości Twojego życia.

Łączna liczba wyświetleń