SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

Jak się skutecznie nakręcić na osiągnięcie ambitnego celu?

 
Często słyszę od innych, że brakuje im motywacji do działania. Taki "słomiany zapał". Najpierw jesteśmy nakręceni na maksa, później dostajemy tzw. "doła", czyli mówimy sobie teksty typu "to nie wyjdzie", "Zdzisiek miał rację", "to nie mogło wyjść", "co ja sobie wyobrażałem?" etc. Przykładów nie musiałem przytaczać.

Takie chwile zwątpienia zdarzają się prawie wszystkim, a może nawet i wszystkim. Z tym, że u niektórych trwają one godzinę, dzień, miesiąc, niektórzy z tego nie wychodzą, a u innych ta myśl pojawia się na ułamek sekundy.

Jak wywołać w Sobie pożądany stan emocjonalny?

 
Artykuł w jasny sposób objaśnia zasady kotwiczenia w NLP, które pomaga przywoływać odpowiednie, zaprogramowane stany emocjonalne. Dlaczego tak wiele osób boi się występowania publicznego? Właśnie poprzez kotwicę, którą wielu nam założyli w szkole. Można to zmienić. I możesz się tak zmienić, czego byś nigdy po Sobie się nie spodziewał!


Wyobraź Sobie pewną sytuację. Być może zdarzyło się to także Tobie. Być może, osobie, którą znasz.

JAK zacząć świadomie kreować swoją rzeczywistośc?

 
Tworzymy na podstawie otaczającej nas rzeczywistości. Nie selekcjonujemy tego jak coś postrzegamy, w jakim kierunku zmierza nasza uwaga. To nie jest świadoma kreacja, to życie z prądem, tam gdzie nas poniesie tam też jesteśmy....na własne życzenie....ZMIEŃ TO.

Chcąc zmienić swoje życie, powinieneś najpierw przyjrzeć się temu co się w nim wydarza i na podstawie tego określić jego dalszy kierunek. To na co patrzysz nie powinno wywoływać u ciebie uczucia braku czegoś, a być bardziej podpowiedzią tego czego chcesz.

Łączna liczba wyświetleń