SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

Instynkt sukcesu

 
Od urodzenia jesteś w posiadaniu olbrzymiej mocy, która tkwi gdzieś głęboko w Tobie, i właściwie użyta może zaprowadzić Cię do spełnienia wszystkich Twoich marzeń i wszystkiego, czego tylko pragniesz.

Jak uruchomić w sobie POTENCJAŁ DO WYGRYWANIA?

Ludzie, którzy mają cele, osiągają sukces, bo wiedzą, dokąd zmierzają. Określenie jasnego celu to podstawa. Ludzie, którzy mają je sprecyzowane, są spełnieni i szczęśliwsi. Żyją pełnią życia,realizując własne ambicje. Są bardziej aktywni, a przez to zdrowsi. To prawda, że posiadając sprecyzowane cele, możemy szybciej odnosić sukcesy.

Sztuka przyciągania ludzi

 
Okazuje się, że tylko 10% tego, jak długo żyje człowiek, jest podyktowane jego genami. Pozostałe 90% tym, jak żyje. Otaczaj się odpowiednimi ludźmi i mądrze ich dobieraj. Umiejętność życia z ludźmi w robieniu kariery jest tak ważna, jak same kompetencje zawodowe. Naprawdę warto się uczyć sztuki przyciągania ludzi.

Nieznajomy to przyjaciel, którego jeszcze nie poznaliśmy.

Najgłębszą potrzebą ludzkiej natury jest żądza bycia ważnym. Wszyscy chcemy czuć, że w historii  świata odgrywamy znaczącą rolę. Trapiący każdego człowieka głód bycia ważnym może stać się potężnym sojusznikiem w zdobywaniu ludzkich serc.

Zrób to teraz

 
Odwlekanie pracy to złodziej czasu i złodziej życia. Aby zmienić otaczającą nas rzeczywistość, musimy wykształcić w sobie nawyk działania szybko, gdy trzeba coś zrobić. Ci ludzie, którzy słyną z szybkiego działania i solidności, są najbardziej cenieni we wszelkiego rodzaju organizacjach i najszybciej pokonują szczeble kariery.

Przeglądając różne strony internetowe, dotarłam do statystyk, dotyczących zastosowania wiedzy w praktyce. Zaintrygowały mnie. Oto one: ze 100 osób, które kupią ebooka, 11 go przeczyta, a tylko 1 zastosuje tę wiedzę w praktyce. Możesz w to uwierzyć?!

Łączna liczba wyświetleń