SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

Jak możesz wpływać na swoje życie, dzięki proaktywności?

 
Artykuł przybliża kwestię proaktywności i jej wpływu na Twoje życie. Jeśli chcesz dowiedzieć się w jaki sposób możesz zmienić swoje strategie myślowe i dzięki temu wprowadzić więcej energii, szczęścia i rozwoju do Twojego życia, to zapraszam Cię do lektury.

Zastanawiałeś się kiedyś, co wpływa na jakość Twojego życia, efektywność Twoich działań i to z jakim nastawieniem podchodzisz do swojego życia?

8 skutecznych afirmacji

 
Czym naprawdę są afirmacje? Jak je stosować i dlaczego warto? Jaka powinna być dobra afirmacja? Ile czasu pracować z poszczególnymi afirmacjami? Przekonaj się o mocy autosugestii.

Afirmacja wykorzystuje mechanizm autosugestii i medytacji w celu wzmacniania poczucia akceptacji u osoby ją stosującej. Tyle mówi definicja, co jeszcze jest ważne? Afirmacje muszą być w czasie wyrażone w czasie teraźniejszym i formie pozytywnej (kim chcesz być, co chcesz robić, jakich ludzi mieć wokół siebie, a nie czego chcesz uniknąć.) Wymyśl własną lub skorzystaj z gotowych poniżej:

Wdzięczność – kluczowy składnik sukcesu

 
Zostało napisanych dziesiątki, jak nie setki artykułów o tym jak osiągnąć w życiu sukces, jednak większość porad dotyczy rzeczy materialnych – chcę mieć nowy samochód, nowe mieszkanie, lepszą pracę. Zastanawia mnie fakt dlaczego nieliczni tylko wspominają o sukcesie jakim jest zmiana własnej osobowości i sposobu myślenia. Poznaj prostą metodę - bądź wdzięczny.

Jak wdzięczność może mi pomóc w osiągnięciu sukcesu?

Być może nie przyniesie Ci ona miliona dolarów, czy nowego Porshe, ale jestem pewien że da Ci coś ważniejszego – będziesz bogatszy mentalnie.

Gwarantowany sukces: Naśladuj lepszych od siebie!

 
Chcesz zostać człowiekiem sukcesu? Zachowuj się jak człowiek sukcesu, ubieraj się jak człowiek sukcesu i mów, jakbyś już nim był. Z pewnością jesteś w stanie wskazać konkretną osobę, która osiągnęła sukces w Twojej branży i na której chciałbyś się wzorować.

Nic prostszego, rozpoznaj jej styl, sposób działania i wdrażaj najlepsze wzorce. To jedna z elementarnych zasad. „Don’t reinvent the wheel” – Nie wymyślaj koła na nowo!

Łączna liczba wyświetleń