SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

Nie potrzebujesz nikogo żeby uczynił Cię wyjątkowym, jesteś i zawsze będziesz wyjątkowy.

 
Prowokujemy sprzeczki, żeby pokazać kto tu rządzi, opowiadamy o swoich miłosnych podbojach, niezwykłych eskapadach, czadowych imprezach, niezwykłych zdolnościach negocjatorskich przy wypisywaniu mandatu, udanych inwestycjach, nowo wybudowanym domu, ostrości 50 calowej plazmy a wszystko to w nadziei że ujrzymy uznanie w oczach innych.

Wsiada z Tobą kumpel do samochodu i jedziesz szybciej niż jechałbyś sam. Jeśli jesteś z dziewczyną w restauracji zostawiasz większy niż zwykle napiwek, jeśli z chłopakami to musisz zagadać do każdej kelnerki. W towarzystwie starasz się żeby to właśnie z twojego dowcipu wszyscy najgłośniej się śmiali. Na parkiecie musisz być najlepszym tancerzem, a w rozmowie zagiąć każdego kto myśli inaczej niż Ty. Wśród koleżanek wciąż niby nieumyślnie licytujesz, która ma najprzystojniejszego faceta i w czyim świecie najwięcej się dzieje. Chłopaki prężą się przed lustrem na siłowni, dziewczyny ubierają wyzywająco tak żeby o nich cały dział w firmie mówił.

Odważniejszy niż sądzisz, silniejszy niż Ci się wydaje, mądrzejszy niż myślisz...

Autorką artykułu jest: Patrycja Żak

Czy pamiętasz jeszcze "Kubusia Puchatka"? Zobacz w jaki sposób może on zmienić Twoje życie! Coraz częściej dochodzę do wniosku, że na wszystko co Cię w życiu spotyka trzeba być gotowym. Okazuje się że dopiero teraz jestem gotowa aby tak naprawdę zrozumieć Puchatka..........

Przeczytałam wczoraj artykuł na blogu jednej z osób, które są dla mnie prawdziwą inspiracją. Znalazłam tam cytat z „Kubusia Puchatka” Alana Alexandra Milne. Były to słowa Krzysia skierowane do Kubusia Puchatka. Brzmiało to mniej więcej tak: „obiecaj mi że zawsze będziesz pamiętał że jesteś odważniejszy niż sądzisz, silniejszy niż  Ci się wydaje i mądrzejszy niż myślisz.”

Łączna liczba wyświetleń