SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

Najlepsza Porada w Budowaniu Pewności Siebie: „Działaj Jak Gdyby…”

 
Potrzebujesz szybkiego zastrzyku pewności siebie? Może czeka Cię nowa, trudna sytuacja jak np. zapytanie szefa o podwyżkę? A może wybierasz się na imprezę, na której nikogo nie znasz? 


Sytuacje bywają różne i każdy czasem czuje brak pewności siebie, zwłaszcza, gdy musi się zmierzyć z sytuacją, której zakończenie nie jest znane i wiadomo tylko, że odniesiesz sukces lub porażkę.

Jedną z najlepszych rzeczy, jakie można zrobić by przygotować się na takie sytuacje jest zastosowanie techniki „działaj jak gdyby…”. Zadaniem tej techniki jest zmiana nastawienia umysłu i przygotowanie na trudną sytuację. Nie ma ona nic wspólnego z udawaniem. To prawdziwe odnalezienie pewności w sobie i przeniesienie jej na obszary, w których tej pewności brakuje. Oto szczegółowa strategia działania:

Motywacja: Nie Potrzebujesz Jej!

 
Często obecne życie człowieka wygląda jak ciągłe motywowanie się do rzeczy, których wcale nie chce się zrobić. Nie ważne czy mówimy o pracy, szkole, czy nawet spotkaniach z przyjaciółmi i rodziną. 


Zapewne jest mnóstwo spraw, którymi wcale nie chcesz się zajmować i do których wykonania potrzebujesz dodatkowej motywacji, prawda?  Tutaj na ratunek przychodzą eksperci od motywacji i pompują cię, po czym zaczynasz latać od zadania do zadania by w krótkim czasie wypuścić wszystkie powietrze i bezwładnie paść na ziemie.

Łączna liczba wyświetleń