SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

Osiem inspirujących kompetencji niezbędnych we współczesnym biznesie.

 
W artykule uwzględniono najważniejsze kompetencje, niezbędne w kontekście oczekiwań pracodawców, jak również realiów rynku pracy. Dowiesz się z niego, jakie korzyści możesz osiągnąć we współczesnym biznesie, dzięki rozwijaniu pożądanych kompetencji.

Niezależnie od tego, czy jesteś menedżerem, specjalistą, studentem, czy dopiero zaczynającym pracę adeptem, jeśli chcesz osiągnąć sukces we współczesnym biznesie, powinieneś rozważyć rozwój swoich kompetencji pod kątem zwiększania samoświadomości, efektywności, a w rezultacie, profesjonalizmu w rozwoju swojej kariery zawodowej. Poniżej prezentuję osiem kompetencji, w które warto zainwestować niezależnie od tego w jakiej branży pracujesz i na jakim etapie kariery jesteś.

6 powodów wg. Anthony Robinsa dlaczego tylko niektórzy zostają bogaci


Anthony Robbins jest jednym z najlepszych trenerów rozwoju osobistego na świecie. Z tego artykułu dowiesz się jakie 6 powodów zaobserwował dlaczego ludzie nie zostają bogaci.

Ludzie, którzy zostali bogaci wiedzą o tym, że sposób na to jak zarobić pieniądze znaleźli dzięki stosowaniu przez nich kilku prostych zasad. Ci, którzy nie zostali bogaci nie wiedzą o tych prostych rzeczach i uważają, że zdobycie bogactwa jest kwestią szczęścia lub przypadku.

Anthony Robbins wymienia 6 powodów dlaczego ludzie nie zostają bogaci:

3 powody braku umiejętności podejmowania decyzji.

 
Umiejętność podejmowania decyzji, jest kluczowym czynnikiem na drodze do sukcesu jak i porażki.  Posiadają ją osoby na najwyższych szczeblach w każdej organizacji, najbogatsi ludzie świata, jak i każdy zmierzający do życiowego sukcesu, czy niezależności finansowej.

Analizując i obserwując zachowania różnych ludzi, w jasny sposób wynika, że osoby potrafiące podejmować decyzje,  zarabiają i osiągają w swoim życiu więcej. Niż Ci którzy decyzje podejmują w dłuższym czasie, stale zwlekając z jej podjęciem. Co daje odpowiedź, że głównym powodem życiowych niepowodzeń, jest brak tej umiejętności.

Łączna liczba wyświetleń