SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

Jak działać skutecznie i efektywnie?

 
Kolejny stracony dzień? Znowu nie zrealizowałeś swoich celów, bo ciągle umyka Ci czas? Ten wpis jest dla Ciebie! Dowiesz się w nim jak działać skutecznie i efektywnie oraz jak zwiększyć swoją produktywność.

W tym artykule poznasz podstawowe zasady, dzięki którym zaczniesz działać wydajnie oraz usprawnisz swoją organizację pracy.

Jak być szczęśliwym?

 
Na to pytanie ludzkość stara się odpowiedzieć od zarania dziejów i jak do tej pory chyba nikt nie wynalazł uniwersalnej recepty. Owszem, niewątpliwie istnieją osoby szczęśliwe, lecz każdy z nich ma raczej swoją indywidualną receptę na szczęście, którą nie zawsze da się uogólnić. Bo przecież każdy z nas jest inny.

Moim zdaniem nie ma więc szans na wyznaczenie sposobu, który działałby dla wszystkich i był w stu procentach niezawodny. Natomiast jak najbardziej możliwe jest zwiększenie swoich szans na osiągnięcie szczęścia stosując się do pewnych zasad, które działają dla większości ludzi.

Trzy historie z życia Steve'a Jobsa

Wielki wizjoner i innowator niestety odszedł, ale pozostawił po sobie niezwykłą spuściznę. Przemówienie Jobsa do studentów w postaci trzech opowieści, które mówią o tym, co jest w życiu tak naprawdę ważne.

Łączna liczba wyświetleń