SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

W pogoni za szczęściem

Kilka lat temu byłem osobą, która podziwiała piękne ogrody, rozmawiała z najbogatszymi, a ponieważ rozmawiałem to oduczyłem się mówić: „Mój biznes rozwinie się za kilka miesięcy”, „Ta praca przyniesie prawdziwy zysk za kilka dni”. Dzisiaj słyszę wymówki innych.

Earl Nightingale zapytany kiedyś: Skąd wie w jaki sposób dany człowiek służy społeczeństwu? - odpowiedział: „To całkiem proste wystarczy przejść się jakąkolwiek ulicą, dzielnicą i spojrzeć na domy w których żyją, samochody którymi jeżdżą i ogrody które pielęgnują”.

Sukces, lęk, rozwój, pragnienia, afirmacje, wizualizacje, cel — złoty środek.

EFT, NLP, afirmacje, wizualizacje, strumień obrazów i jeszcze wiele innych metod ma pomagać ludziom na drodze do sukcesu lub tylko osiągnięciu pragnienia. A co jeżeli powiem, że jest metoda o wiele szybsza i o wiele skuteczniejsza? I w stu procentach darmowa!

Pogłębianie wiedzy to droga na przód. Fałszywe informacje i zdobywanie wiedzy niewłaściwej, to krok w tył. Wiedza pozwala nam zauważyć pozytywne i negatywne informacje. Dla mnie mało jest książek, które biorę dziś do ręki i nie czytałbym tego samego o rozwoju. W jakiś sposób jest tak, że jeżeli jeden autor odkryje coś interesującego, za co dobrze mu zapłacono, natychmiast pojawiają się setki mądrzejszych od niego. W niektórych przypadkach tak jest niewątpliwie.

Łączna liczba wyświetleń