SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

10-cio letnia decyzja, czyli cel długoterminowy

Czy zdajesz sobie sprawę, jak ważne są decyzje, które podejmujesz każdego dnia? Czy wiesz, że jedno silne postanowienie potrafi wpłynąć na resztę życia? Twoja wola posiada niewyobrażalną moc - może kreować przeznaczenie i zmieniać los. Cała ta potęga spoczywa uśpiona w zasięgu Twojej ręki. Czas ją obudzić...

Większość ludzi w ogóle nie planuje swojego życia - pozostali coś próbują, widzą najbliższe miesiące, ale już dalsze wydarzenia to otchłań czasowa. Wydaje im się, że to nigdy nie nastąpi. A jeśli nawet, to nie warto teraz zaprzątać sobie tym głowy. Jeśli się ich zapyta: jak będzie wyglądało Twoje życie za 10 lat - prawdopodobnie nikt nie będzie miał o tym pojęcia. Żadnej wizji. Żadnego obrazu przyszłości.

Lęk przed nadchodzącym – pozbądź się go!

 
Jak to bywa dla większości ludzi, przed każdym z nas są wyznaczone jakieś cele, zadania do wykonania, sprawy do załatwienia. Dla niektórych wiąże się to z bezsensownym stresem, lękiem przed tym co ma się wydarzyć, czymś co jest i tak nieuniknione.
 
Czy myślisz, że taki lęk przeszkadza, czy demotywuje do działania, czy w jakiś sposób ogranicza? Zatem dobrze by było się go pozbyć, prawda? Więc, pozbądź się go w bardzo prosty sposób.

Łączna liczba wyświetleń