SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

Nie potrafię…nie mam talentu…i inne bzdury

W każdej dziedzinie jest tak, że większość ludzi wykonuje coś średnio, niektórzy okropnie a tylko paru robi to świetnie. Co sprawia, że jest taka różnica? 


W ciągu ostatnich 30 lat miały miejsce badania, które sprawdzały w jaki sposób ludzie osiągali światowe mistrzostwo w sporcie, szachach, muzyce, medycynie, nauce lub w wojsku. Czego możesz nauczyć się z ich osiągnięć?

Boli Mnie Głowa...Czyli Rzecz O Wymówkach

Boli mnie głowa…nie mogę, bo dzisiaj mam spotkanie…nie no, nie dzisiaj bo mam za dużo pracy… Znasz to skądś? No właśnie. Wiele ludzi bardzo często karmi się takimi wymówkami. Tak już mamy. Dlaczego? 


Jak wiadomo, podjęcie postanowienia o zabraniu się za zmianę własnego stylu życia lub wykonanie jakiegoś zadania i przychodzi bardzo łatwo. Szczególnie kiedy naładujesz się energią po jakimś filmie lub szkoleniu i czujesz, że w końcu coś ze sobą trzeba zrobić.  Niestety jednak motywacja po szkoleniu bardzo szybko opada i zaczynają się schody…wymówek. Lenistwo jest, jak podaje Men’s Health – bardzo powszechnym zjawiskiem, które z resztą jest przyczyną klęski. Bo jeśli opuścisz jeden trening , to już masz z górki. Przy następnym stwierdzisz „e tam, nic się nie stanie jak nie pójdę na dwa treningi”. Po miesiącu będziesz się oczywiście usprawiedliwiać, że miałeś dużo pracy, żona Ci nie pozwoliła a dziecko potrzebowało opieki itp.

Łączna liczba wyświetleń