SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

Jaka jest najważniejsza cecha lidera?

Jeśli chcesz stać się prawdziwym liderem, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Przedstawię Ci dwie wspólne cechy przywódcze, które możesz w sobie wykształcić i doskonalić.

W Stanford University przeanalizowano wyniki corocznych menedżerów najwyższego szczebla w firmach z listy Fortune 1000. Wielu z tych menedżerów należało do osób, osiągających największe sukcesy w swojej branży. Naukowcy dokonali analizy tego, co pisano o tych ludziach od samego momentu rozpoczęcia przez nich pracy. Szukano cech wspólnych.

Znajdź swoje miejsce - bądź lepszy od konkurencji

Prawdopodobnie niejednokrotnie myślisz o tym, aby złożyć swój biznes.A może masz już swój biznes, ale dopadło Cię zniechęcenie. Może myślałeś już kiedyś, aby się poddać i znaleźć sobie „pewne” zajęcie na etacie. Aby naleźć tzw. bezpieczeństwo, które tylko teoretycznie może dać Ci poczucie 100% zadowolenia.

Pomyśl – co jest dla Ciebie ważne?

Na czym znasz się lepiej od innych?Z czego jesteś „słynny” w swoim otoczeniu?

Za co doceniają Cię Twoi znajomi i rodzina?

Odpowiedz sobie na te pytania i zacznij działać.

Przegrany jest ten kto się podda!

Pewnie znasz już to hasło. Póki walczymy jesteśmy wygranymi ! :)Wybrałem taki tytuł ponieważ sam na chwilę stałem się przegranym. W każdym razie uświadomiłem sobie, że wcale nie chcę być przegranym i muszę walczyć ! Przypomniała mi się taka historia, która strasznie mnie zmotywowała ! Postaram Ci się ją tutaj streścić !

Łączna liczba wyświetleń