SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

"Błogosławieństwo szklanego ekranu” – czyli o uczeniu się z telewizji

Telewizja zwykle uznawana jest za zło konieczne, wielki pożeracz czasu. A gdyby było inaczej? Gdyby ktoś dał Ci klucz do skutecznej nauki i zmiany osobistej dzięki telewizji? Ten klucz dostaniesz w poniższym artykule.

„Wyłącz w końcu ten przeklęty telewizor i weź się do nauki!”

„Zrób coś pożytecznego, zamiast ciągle ślepić oczy w ten telewizor!”

Tak, tak – w naszym społeczeństwie, zwłaszcza wśród ludzi zainteresowanych w jakimś stopniu rozwojem osobistym swoim lub swoich dzieci, oglądanie telewizji uznaje się zwykle za marnotrawienie czasu, bezsens, „ogłupianie się.” Chociaż gry komputerowe powoli zaczynają zastępować telewizor w roli „głównego pożeracza czasu młodzieży”, wciąż jednym z najpopularniejszych sformułowań, jakie może usłyszeć nastolatek jest „Wyłącz to pudło i siadaj do książek!”

Cztery szybkie metody żeby poczuć się dobrze

Czasami nie chodzi o głęboką zmianę. Czasami po prostu chcesz na chwilę poczuć się inaczej - lepiej, przyjemniej, pewniej i spokojniej. Poniżej znajdziesz kilka przykładowych, szybkich metod na to, żeby zmienić to jak się czujesz.

Jednocześnie, niech prostota tych metod Cię nie zmyli - ich potencjał jest bardzo duży, a regularnie stosowane mogą doprowadzić również do głębszych zmian. Po prostu - wyrobisz sobie nowe nawyki i częściej będziesz się lepiej czuć.

Dlatego, jeśli chcesz poczuć się lepiej...

Łączna liczba wyświetleń