SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

Bez wymówek!!!


Ile razy nie zrobiłeś czegoś z takich właśnie powodów??

Jak jednym przekonaniem zabić przyjemność z nauki, pracy i życia?

Centrum miasta, park. Godzina 10. Na placu zabaw, mała dziewczynka podbiega do huśtawki. Powoli gramoli się na ławeczkę. Jest bardzo zadowolona z siebie. Niezgrabnie rusza nogami, aby huśtawka zaczęła się ruszać. Ławeczka kiwa się na boki.

Jak jednym przekonaniem zabić przyjemność z nauki, pracy i życia. W piaskownicy obok chłopiec wsypuje piasek do wiaderka. Uśmiecha się szeroko, gdy udaje mu się nabrać wielką górę piachu na łopatkę. Zanim zdąży wsypać ją do wiadra, połowa piasku sypie się na ziemię.

Nagle z ławki podrywa się mama i podchodzi do huśtawki. „Olu, tak się nie huśtamy! Źle to robisz” – mówi – „Musisz ruszać nogami w górę i w dół.” Dziewczynka zaczyna płakać…

Obok w piaskownicy babcia koryguje wnuczka: „Za dużo piasku nabierasz na łopatkę Jasiu! Wszystko się wysypuje, tylko popatrz na swoje ubranko! Jak ty teraz wyglądasz?!” Chłopiec patrzy i nie rozumie. „Rób to dobrze!” – mówi babcia kiwając z niezadowoleniem głową.

Tak się zaczyna zabijanie przyjemności podczas nauki…

3 rodzaje mentorów, dzięki którym przyspieszysz swój rozwój

Była zimna noc. Pociąg pospieszny wyruszał z Warszawy do Wrocławia. Do prawie pełnego przedziału wsiadł bezdomny starszy człowiek. Ludzie z niechęcią patrzyli jak zajmuje ostatnie miejsce i zaczyna się rozbierać. Jednak, gdy wyjął puszkę śledzi i denaturat w butelce, oburzenie sięgnęło zenitu.

Łączna liczba wyświetleń