SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

"Kwadrant przepływu pieniędzy" - Robert Kiyosaki

 
Kwadrant przepływu pieniędzy ujawnia, dlaczego niektórzy ludzie pracują mniej, zarabiają więcej, płacą mniejsze podatki i czują się lepiej zabezpieczeni finansowo niż inni. Wszystko, co trzeba wiedzieć, to: kiedy pracować i w którym być kwadrancie?Czy zastanawiałeś się kiedyś:
  •  Jaka jest różnica pomiędzy pracownikiem, a właścicielem biznesu?  
  •  Dlaczego niektórzy inwestorzy generują pieniądze, niewiele ryzykując, podczas gdy inni ledwo "wychodzą na zero"?
  •   Dlaczego większość pracowników przemieszcza się z jednej pracy do drugiej, podczas gdy inni rezygnują z pracy na etacie, aby zbudować własne imperium biznesu?
  •   Dlaczego w epoce industrialnej większość rodziców chciała, aby ich dzieci były lekarzami, księgowymi czy prawnikami i czemu w epoce informacyjnej dochody w tych zawodach ulegają degradacji? 
Czy wiesz, że wielu utalentowanych absolwentów wyższych uczelni chce pracować dla ludzi, którzy porzucili studia - takich, jak np.: Bill Gates z Microsoftu, Richard Branson z Virgin Industries, Michael Dell z Dell Computers czy Ted Turner z CNN? To są multimilionerzy, którym dyplomy nie były potrzebne.
   Książka, zawierająca odpowiedź na te pytania, pomoże Ci znaleźć swoją własną drogę do finansowej niezależności w świecie, w którym zachodzą coraz większe zmiany związane z pieniędzmi.

                                       POBIERZ

Moja rada: Jesli macie mozliwość wydrukowania tego ebooka, to byłoby to bardzo wskazane, gdyż  czytanie z komputera nie jest zbyt komfortowe. Ponadto wersję drukowaną możemy czytać w każdym miejscu i o każdej porze, a także możemy ją komuś pozyczyć.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Łączna liczba wyświetleń