SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

"Bliżej sukcesu"- Mateusz Chłodnicki

Czy jesteś gotowy na sukces?

Cieszę się niezmiernie, że czytasz niniejszą publikację. Gdy skończysz, prawdopodobnie odkryjesz, że to był pierwszy krok do tego, aby stać się zupełnie inną osobą. Dokładnie tak samo było ze mną. Wiem z własnego doświadczenia, że wystarczy dosłownie jedna książka, aby odmienić swoje życie.

Tak było właśnie ze mną. A jak będzie z Tobą?

Nazywam się Mateusz Chłodnicki i jestem założycielem Wydawnictwa Złote Myśli. Przyznam, że gdy wpadłem na pomysł stworzenia wydawnictwa z publikacjami elektronicznymi zawierającymi praktyczną wiedzę, pomagającymi odnieść sukces, nie sądziłem, że po 4 latach będę aż tak dumny ze swojego „dziecka”. Przez 4 lata wydaliśmy ponad 200 publikacji, skupiając się przede wszystkim na tematyce, która była mi najbliższa — związanej z osiąganiem sukcesu, motywacją do działania, przedsiębiorczością i zmianą osobistą. To naprawdę niesamowite, ile wspaniałych opinii przez ten czas otrzymaliśmy od naszych czytelników, którzy faktycznie dzięki naszym publikacjom byli w stanie odmienić swoje życie.
Przyznasz, że to niesamowicie motywujące, gdy widać, że Twoja praca przynosi efekty, gdy jesteś przekonany w 100%, że to, co robisz, jest naprawdę ważne. To także jeden z sekretów sukcesu, o którym możesz więcej przeczytać w naszych książkach.

Przed sobą masz wyjątkową publikację, którą rozdajemy za darmo, aby jak najwięcej osób mogło faktycznie być bliżej sukcesu. Niniejsza publikacja to zbiór wyselekcjonowanych fragmentów z naszych najlepszych tytułów. Tytułów, które zbierają wprost zapierające dech w piersiach opinie i są bardzo wysoko oceniane w rankingu tworzonym przez naszych Czytelników. Mogę z czystym sumieniem napisać, że każdy, kto pragnie osiągnąć sukces i jest gotów zacząć działać, po przeczytaniu niniejszej publikacji będzie miał taką dawkę pozytywnej energii i motywacji do działania, że będzie po prostu skazany na sukces. Tego Ci osobiście życzę.

Na koniec zdradzę Ci jedną podstawową zasadę związaną z osiąganiem sukcesu, której staram się trzymać na każdym kroku. Musisz absolutnie WIERZYĆ, że jesteś w stanie osiągnąć sukces. Czytając tę książkę, nie zastanawiaj, się czy to działa, czy nie działa - po prostu zrób to, a przekonasz się na własnej skórze. Sukces to jest nasze mentalne nastawienie, sukces jest w naszych głowach. Można przeczytać jakąś książkę i powiedzieć sobie: „To nie działa” - i będzie się miało rację. Można jednak stwierdzić, po przeczytaniu tej samej książki, że: „To naprawdę działa” - i także będzie się miało rację. To od tego, czy będziesz wierzył w to, że można odnieść sukces, zależy, czy faktycznie go odniesiesz. To dlatego ludzie, którzy dużo w życiu osiągają i są w pełni szczęśliwi, są tak otwarci na wiedzę i nowe możliwości. Nie odrzucają czegoś, czego nie znają, twierdząc, że to na pewno nie działa. Oni wierzą, że to może zadziałać - i robią to...

Dlatego też zanim zabierzesz się do czytania tej publikacji, uwierz w to, że możesz być bliżej sukcesu. Uwierz, że wszystko zależy od Ciebie i że ta publikacja może wywrócić Twoje życie do góry nogami, jeśli tylko jesteś na to gotów. Udanej lektury!

Mateusz Chłodnicki, założyciel Wydawnictwa Złote Myśli      

                                                                    POBIERZ                     

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Łączna liczba wyświetleń