SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

Network Marketing - pomysłem na biznes!

Każdy kto chce pracować na własną rękę i być niezależnym, szuka pomysłu, który zmieni nasze życie. Nie ważne co robiłeś w przeszłości i co teraz robisz. Masz szansę, którą warto wykorzystać, szansę na zbudowanie własnej niezależności, którą daje Ci właśnie Network Marketing. 


 Czym jest Network Marketing? Inaczej zwany też MLM (multi level marketing) to znaczy marketing wielopoziomowy (sieciowy). Podpisując umowę z firmą w systemie MLM stajesz się jej partnerem, niezależnym dystrybutorem, sprzedając czy też polecając produkty firmy czy usługi otrzymujesz gratyfikację, czyli pieniądze. System ten pozwala na więcej po przez budowanie sieci sprzedaży jak sama nazwa wskazuje.
Otóż nie tylko sprzedajesz czy polecasz ale również budujesz własną sieć pozyskując nowych dystrybutorów, dzięki którym za ich udane transakcje otrzymujesz także gratyfikację. To tak samo jak by się zatrudniało własnych pracowników, którzy pracują dla Ciebie. (dowiedz się więcej tutaj)To bardzo ułatwia tworzenie własnej niezależności, tworzy się tak zwany pasywny dochód dzięki któremu stajesz się właśnie wolny finansowo. Jak już wspomniałem ten biznes jest dla wszystkich ale czyżby na pewno? Na pewno dla tych którzy chcą zmian, są wytrwali, pracowici, systematyczni. Potrafią dążyć skutecznie do celu i nie boją się porażek. Zapewne potrzebna jest tutaj cecha człowieka przedsiębiorczego, bo przecież trzeba wiedzieć jaką strategię stworzyć by widzieć wyniki swojej pracy i osiągać swój cel. Będziesz sam decydował kiedy pracujesz, z kim współpracujesz i jak wysoko chcesz wejść, będziesz miał wsparcie od lidera, czyli osoby która Ci ten program poleciła, zapewne przekaże Ci niezbędne informacje i wyszkoli tak abyś odnosił sukcesy w tym biznesie, po prostu nie zostaniesz sam. To są plusy tego biznesu, niestety jak w każdych przypadkach są i także minusy. Minusem jest to, że osoby którym się o tym mówi wpadają w pewien amok i nie chętnie do tego podchodzą myśląc, że ten system to piramida finansowa. Czy Ty tak samo myślisz?

Na pewno sobie pomyślisz słysząc o wspaniałym, idealnym sposobie zarabiania, że tutaj musi być jakiś haczyk! Że to wciskanie komuś kitu, każdy ma swoje zdanie na ten temat. Ja postaram się Tobie wytłumaczyć, że Network Marketing nie jest łatwym biznesem i żadną ściemą, czy też wyłudzaniem pieniędzy. To poważny biznes który wymaga od Ciebie wiele poświęceń i wkładu własnej pracy, bo właśnie od twojej pracy będzie zależeć jaki będzie twój dochód. Jest to jednak najłatwiejsza droga do osiągnięcia niezależności finansowej, więc warto TERAZ w to wejść inaczej pozostaniesz w swoim dotychczasowym stanie, gdzie będziesz w pewnym rozmiarze żałował, że nie spróbowałeś.

"Jeśli to tak idealny biznes to każdy rzucił by etat i pracował w mlm"

Czy nie pomyślałeś tak?

Zastanów się dlaczego napisałem, że warto wejść w ten biznes TERAZ...?

Teraz jest czas gdzie w Polsce, naszym pięknym kraju mlm jest w fazie początkowego rozwoju. Za kilka czy kilkanaście lat to już nie będzie świetny biznes bo każdy o nim będzie wiedział, każdy będzie korzystał z produktów wysokiej jakości które prezentują firmy mlm. Wielu będzie wiedziało co straciło nie wchodząc w ten interes wcześniej. Czy ty także chcesz być wśród nich?

źródło: artelis.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Łączna liczba wyświetleń