SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

Czas Na Biznes - niezbędna wiedza dla początkujących

 
Dlaczego Czas Na Biznes? - bo etat odpada! Istnieją różne możliwości dzięki którym można uzyskać dochód, między innymi praca na etacie, własna działalność...


Czy istnieje jeszcze coś innego?

Praca na etacie wiąże się z obowiązkami, które narzuca Ci szef, czy te obowiązki zrobisz szybciej czy później można się liczyć w większości przypadków na tą samą pensję. Sprzedajemy swój czas za pieniądze i taka jest rzeczywistość, ile godzin sprzedamy dla szefa tyle zarobimy.

A gdzie dom? Gdzie rodzina? Gdzie czas dla Ciebie?

W tedy może by spróbować w końcu rzucić to wszystko i zacząć pracować dla siebie!

Tylko Ty decydujesz jak ułożysz sobie życie!

W naszym życiu stoi wiele decyzji, które musimy podjąć. Jedną z najważniejszych decyzji jest to co będziemy robić przez resztę naszego życia, Etat? Firma? Czy coś jeszcze innego?

Jak będzie wyglądało nasze życie i jak zagospodarujemy czasem. Także i ja stanąłem przed tym wyzwaniem, długie przemyślenia spowodowały, że chce coś więcej od życia niż tylko praca na etacie, brak czasu i ta sama pensja. Pragnąłem Niezależności. To pragnienie spowodowało, że moje działania się zmieniły i poszły w innym kierunku, działania które pozwolą mi w pełni ułożyć życie tak aby stać się niezależnym.

A ty do czego zmierzasz?

Jeśli na prawdę pragniesz zmian w tym kierunku nic nie zmienisz jeśli Twoje postępowanie będzie takie same jak do tej pory.

Więc jak już coś zmieniać to zmieniać TERAZ!

Przede wszystkim myślenie! Nie tylko praca na etacie czy firma da Tobie niezależność. Zdałam sobie sprawę, że NIC się nie zmieni w moim życiu na lepsze jeżeli będę dalej robił to samo.

Niczego nie zmienisz, jeśli będziesz siedział przed telewizorem i narzekał jak Ci ciężko.

No właśnie, wielu z Nas narzeka na brak perspektyw do życia, na monotonię, oraz na wiele innych spraw.
Ale to tylko od Ciebie zależy jak będzie wyglądało Twoje życie.

Więc przemyśl moje przesłanie które kieruję do Ciebie i zastanów się co można w Twoim życiu zmienić na lepsze i wdrażaj czyny w życie TERAZ!

Zdobywaj wiedzę, która będzie twoim przewodnikiem, unikniesz wielu błędów a tym samym przybliży Cię to do osiągnięcia sukcesu.


--------------------------
http://www.czasnabiznes.blogspot.comźródło: artelis.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Łączna liczba wyświetleń