SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

Nie czekaj - DZIAŁAJ!


Wolisz działać czy czekać aż dostaniesz to czego pragniesz?
Chcecie żyć pełnią życia, bawić się, mieć świetną dziewczynę i super przyjaciół, zarabiać miliony i nigdy nie martwić o zdrowie.


Nie wiem, czego jeszcze pragniecie, żałuje jedynie, że prawdopodobnie nigdy tego nie osiągnięcie.

Mylę się? Bardzo bym tego chciał, ale to, co widzę i słyszę przemawia za tym, co napisałem, nie za tym, co wy o tym myślicie.

Chcecie mieć wspaniałą dziewczynę, ale co tak naprawdę robicie żeby to osiągnąć?
Czekacie, aż pewnego dnia zapuka do waszych drzwi, czekacie aż zaczepi was na ulicy i zaprosi na randkę, czekacie aż pewnego dnia do was zadzwoni… Nie wiem, co jeszcze robicie, ale prawdopodobnie, to także zaczyna się od słowa czekacie. Wiecie, co? Możecie przestać czekać, bo i tak się nie doczekacie.

Chcecie zarabiać miliony, ale jedyne, co robicie by się do tego przybliżyć to oglądacie losowania dużego lotka.

Jak powiedział kiedyś Nietzsche: „czekać i cicho siedzieć można tylko, kiedy ma się strzałę i łuk, w przeciwnym razie należy natychmiast działać”

Chcesz czegoś? No to weź to sobie. Powtórzę jeszcze raz WEŹ, nie czekaj aż ktoś ci to łaskawie da. Masz jakieś kompleksy, jesteś słaby, myślisz, że nie dasz rady? Przykro mi, nie dostaniesz tego, na czym ci zależy, dostaniesz, co najwyżej to, czego nie chcą inni. W sumie to skłamałem – nie jest mi przykro. To od ciebie zależy jak będziesz żyć. Ja mam to gdzieś, zresztą podobnie tak jak wszyscy twoi znajomi, rodzina, wrogowie i cały świat. Czy będziesz zarabiał miesięcznie 1000 czy 100 000 zł, mieszkał w bloku czy wili, sypiał z niczym niewyróżniającą się kobietą czy September to tylko i wyłącznie twój WYBÓR.

Spójrz w przyszłość, tak mniej więcej o 15 – 20 lat, jak będzie wyglądało twoje życie, jeżeli będziesz robił dalej to, co robisz teraz, jeżeli niczego w nim nie poprawisz? Jeżeli tak jak chcesz żeby wyglądało to świetnie, jeżeli jednak nie, to nadszedł czas na małą zmianę.

Życie to gra, jej zasady są proste, wygrywa tylko ten, który działa.

Nie jestem tutaj od tego by nawracać was na islam, dawać wskazówki jak żyć czy prosić was o datki na odbudowę spalonej stodoły. Jestem tu, bo denerwują mnie pewne rzeczy i wiem, że można je zmienić. Tylko, aby to zrobić kilku ludzi musi odnieść w życiu sukces i pragnąć zmian. Jak to się mówi “Głową muru nie przebijesz, lecz jeżeli urośniesz w sile i szacunek, inni będą walili razem z Tobą”


Piotr Majda, http://lifestylepro.pl
Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Łączna liczba wyświetleń