SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

Siła na całe życie!

 
Każdy człowiek chciałby mieć wiedzę o tym, jakie będzie jego przyszłe życie.

Nie będę tutaj pisał o tym, że kreowanie swojej przyszłości jest absolutnie niemożliwe, bo to nie jest prawda – jest wręcz na odwrót. Każdy człowiek, który zaczyna być panem swojego losu, przejmuje kontrolę nad tym, co robi w teraźniejszości tak by móc swobodnie kreować swoją świetlaną przyszłość.

Zmiany nie przychodzą z dnia na dzień a ich wprowadzenie nie zawsze jest łatwe.
Po prostu życie stawia nas przed rożnymi wyzwaniami, którym po prostu musimy sprostać tak by moc poprawić swój życiowy los.

Każdy człowiek przechodził na swojej życiowej drodze rożne testy, które zsyłał los – wiem, że nie zawsze mogły się one wydawać łatwe, ale jeżeli udało Ci się przez nie przejść to dowodzi to jedynie faktu, że jesteś coraz bliżej zwycięstwa.

Nawet, jeśli nie zawsze dawałeś sobie rade tak jak tego chciałeś to nauka, która zyskałeś jest dla Ciebie bez wątpienia bezcenna.

I tak oto codziennie czekamy na ten jeden dzień, w którym zrealizują się nasze marzenia – wtedy powiemy sobie, że jesteśmy najlepsi!

Zanim jednak przyjdzie ten upragniony moment trzeba codziennie na niego pracować tak by zbliżyć go na tyle by stał się on w końcu rzeczywistością.

Wiem, że nie jest Ci czasami łatwo i że masz wszystkiego dosyć, bo ja też tak mam, ale zawsze do działania motywuje mnie fakt, że dzięki mojej pracy pomagam sobie samemu i że kiedyś dzięki mojemu zaangażowaniu będę mógł po raz kolejny cieszyć się ze zwycięstwa.

Nie mogę powiedzieć, że nic w życiu nie wygrałem, bo wiele rzeczy już udało mi się zrobić, ale jednak ciągle wiedzę przed sobą nowe cele i staram się je realizować.

Czasami wystarczy dzień a czasami potrzeba na to dużo więcej czasu – jak sam zauważyłem ludzie nie dają go sobie zbyt wiele i rezygnują przedwcześnie z działań, które pierwotnie maiły zapewnić im ten upragniony przez wszystkich życiowy sukces.

Ale co jest tym sukcesem? Posiadanie dużej ilości pieniędzy? Czy może jest to coś jeszcze innego? W zasadzie słowo sukces kojarzy się z duża ilością gotówki i to skojarzenia wydaje się być logiczne, ponieważ zarabianie dużej „kasy” tez oczywiście należy do tych sukcesów, o które w dzisiejszym świecie walczy się bardzo zażarcie.

Nie chce Ci teraz pisać dogi Czytelniku, że ta droga nie jest dla Ciebie właściwa, bo jak pewnie już wiesz – to Ty sam decydujesz o tym, co jest dla Ciebie najbardziej odpowiednie w danym momencie i ja nie chce Ci nic sugerować.

Dam Ci jednak rade, która prowadzi mnie przez całe moje życie: Walcz o swoje marzenia i realizuj je, bo po to właśnie żyjesz na tym świecie by robić to, co lubisz i rozwijać się w tym kierunku, który jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni.

Rozwój Osobisty nigdy nic nikomu nie narzucał, ponieważ angażując się w tą dziedzinę nauki zaczynamy dostrzegać pewne różnice w myśleniu i zaczynamy postrzegać ten świat zupełnie inaczej niż wygląda on na początku.

Robię, co mogę żeby pomoc Ci to zrozumieć, ale nie zawsze będzie tak jak Ty tego chcesz, bo życie daje nam różne próby i często „gasi” nas w najmniej oczekiwanym momencie, ale ten, kto się rozwija umie sobie dać rade z takimi sytuacjami, ponieważ przez wszystkie lata nabiera swojego unikalnego systemy myślenia i wie, co należy zrobić.

Trzymaj się kurczowo swojego życiowego celu i chciej mądrości tak bardzo jak tylko potrafisz a wszystko, czego potrzebujesz przyjdzie do Ciebie i doznasz olśnienia, które będzie równoznaczne z Twoim sukcesem!

Zobacz też darmowy fragment książki “Sukces a Praca“ 

lub zainwestuj w jego pełną wersję "Sukces a Praca" - pełna wersja


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Łączna liczba wyświetleń