SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

Sztuka marzeń!

 
 Niestety wielu ludzi przestało marzyć jak wyrosło z dzieciństwa ale może warto wrócić i trochę pomarzyć.

Ten kto chce osiągać swoje cele musi marzyć o tym . Moim zdaniem wszystko zaczyna się marzeń. Marzenia kreują twoje cele. Jest to na pewno tylko początek twojego biznesu ponieważ cele nie osiąga sie poprzez marzenia o biznesie. Sztuka tworzenia biznesu na pewno wymaga od ciebie zaangażowania i co za tym idzie skutecznego działania. Biznes polega na wyznaczaniu sobie celów i staraj się mierzyć tak wysoko jak tylko potrafisz sobie to wyobrazić. Stawianie sobie wysokich poprzeczek prowadzi cię do rozwoju tak jak i twojej firmy.

Dzięki tej zasadzie możesz osiągnąć bardzo wiele. Przykładem może być tutaj sportowiec ,który zmierza się tylko z poprzeczką którą musi przeskoczyć i jej nie strącić. Za każdym biegiem i próbą poprzeczka jest wyżej niż była. Zawodnik taki odczuwa niesamowitą moc aby nie strącić tej poprzeczki choć to tylko poprzeczka. Mogłoby się wydawać że to jest nic ale dzięki temu zarabia pieniądze. Wiele razy widziałem biznesmenów, którzy osiągnęli swoje marzenie i niestety już nie podnosili swoich poprzeczek i nadal skaczą na tą samą wysokość.

W biznesie można by było porównać z ciągłym doskonaleniu swoich możliwości sprzedaży. Biznes polega przecież na zarabianiu i rozwojowi aby więcej zarabiać.W dzisiejszym czasie rozwój jest wymagany. Codziennie wymyśla się nowe rzeczy i może okazać się pewnego dnia że konkurencja skoczyła wyżej od ciebie. Wtedy może być już za późno.

Biznes sport i rywalizacja a jak w każdym sporcie jest pokonywanie własnych rekordów i wygrywanie. Każdy chce wygrać i stawia sobie poprzeczki bo wie że ten sam rekord można tylko raz pobić


----------------------------
Autorem tekstu jest Błażej Biskupski coaching
źródło: artelis.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Łączna liczba wyświetleń