SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

Obudź inteligencję finansową

 
Obudź inteligencję finansową

Publikacja ta rozwieje mit, ze aby stać się bogatym, trzeba mieć wielkie dochody.
Ostrzeże rodziców iż system szkolnictwa jest przestarzały. Nauczy nas jak uczyć nasze dzieci o pieniądzach, aby w przyszłości osiągnęły finansowy sukces.

wiedza własna i zaczerpnięta z książki Roberta T. Kiyosaki i Sharon L. Lechter pt. Bogaty ojciec Biedny ojciec Czyli czego Bogaci uczą swoje dzieci na temat pieniędzy i o czyn nie wiedzą biedni i średnia klasa.

"Kochasz swoje dzieci i chcesz być pewnym, ze otrzymają najlepszą edukację, jaka jest dostępna! Tradycyjne nauczanie, choć bardzo ważne, już dłużej nie wystarcza. Wszyscy musimy zrozumieć czym są i jak pracują pieniądze"

• Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się jak w prosty sposób, szybko i bezpiecznie możesz ulepszyć własne życie poprzez nabycie wiedzy dotyczącej Twoich finansów?

• Bohater "mit" pragnienie posiadania władzy, pieniędzy. Mit bohater zawsze ginie tak samo jak w ówczesnych czasach jest z ludźmi sławnymi.

• Czy kiedykolwiek ktoś wyjaśnił Ci dlaczego biedni i średnia klasa borykają się z finansami, pracują za pieniądze i bogacą wszystkich, tylko nie siebie?

• Dlaczego bogaci pracują mniej, zarabiają więcej i są lepiej zabezpieczeni finansowo niż inni?

• W co inwestują bogaci, a czego nie robią biedni i klasa średnia?

Czy szkoła przygotowuje dzieci do życia w prawdziwym świecie?

- Jeśli będziesz pilnie się uczył i uzyskasz dobre stopnie, znajdziesz bardzo dobrze płatną pracę z dodatkowymi świadczeniami - mieli zwyczaj mawiać moi rodzice.

Bohater "mit" pragnienie posiadania władzy, bohater zawsze ginie tak samo jak w ówczesnych czasach jest z ludźmi sławnymi.

W życiu chodzi głownie o dobrą pracę, ludzie kończą studia znajdują pracę, później zakładają rodzinę i znowu szukają wszędzie możliwych środków dochodu, aby zapewnić swoim dzieciom przyszłość a sobie sowitą emeryturę. Kupują sobie nowe domy, samochody, biorą kredyty na nowe mieszkania, płacą większe podatki od większego domu, a co z tym idzie w parze Strach
Większość ludzi na etacie trzyma strach, strach przed niezapłaconymi rachunkami. Strach, że mogą być zwolnieni, strach, że nie mogą mieć dość pieniędzy, strach rozpoczynania od nowa. To jest cena nauki zawodu i następnie pracy za pieniądze. Stają się niewolnikami pieniędzy a potem złoszczą się na swojego szefa

- Pomnóż swój ostatni miesiąc przez pięćdziesiąt lat i będziesz wiedział jak większość ludzi spędza swoje życie.

- To ludzie bogaci wymyślili pieniądze, to oni wymyślili podatki.

- Dlaczego ludzie pozwalają na to ?

- Bogaci nie pozwalają !


Dla większości osób edukacja kończy się w momencie ukończenia szkoły. Naucz siebie i swoje dziecko tego aby pieniądze pracowały dla Ciebie, a nie pracuj za pieniądze.
System Edukacji jest przestarzały. Tak samo rodzice złe wychowują swoje dzieci.
Pewnego dnia budzą się mając duże problemy z pieniędzmi i wtedy nie mogą przestać pracować. To jest cena wiedzy sprowadzającej się do tego, jak pracować za pieniądze, zamiast uczenia się o tym jak ich użyć, by pracowały dla nas.

Czy masz więc wciąż pasję do nauki ?

Większość ludzi pracuje bardzo ciężko za marne pieniądze, uczepieni iluzji o stabilnej pracy, wyczekują co roku 3tygodniowych wakacji i skąpej emerytury po przepracowaniu 45 lat.

Chcę poszerzyć wasz punkt widzenia, abyście coś zobaczyli, coś czego większość ludzi nie będzie miała nigdy okazji zobaczyć. Ponieważ ich wizja świata jest zbyt zwężona. Większość ludzi nie widzi też tej pułapki w jakiej się znajdują wyścig szczurów.
(Cashflow)
 

Tak, Tak To wiedza jest POTĘGĄ, ale jaką wiedzę posiadamy, czego nasze dzieci nauczą się w szkole !!!

Głównym powodem naszych kłopotów finansowych jest to, że mimo długich lat nauki, nie nabywamy w szkole wiedzy o pieniądzach. Tak więc uczymy się pracować za pieniądze a nie uczymy się jak pieniądze powinny pracować dla nas.

Chcesz wiedzieć więcej, myśleć i wzrastać w bogactwie zajrzyj tutaj


------------------------------------------
źródło: artelis.pl 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Łączna liczba wyświetleń