SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

Projekt lepszej przyszłości finansowej dla Ciebie

 
Trzy kroki, które powinien wykonać każdy z nas, aby poprawić własną sytuację finansową. Jak zadbać o własny sukces finansowy? Jak dążyć do niezależności i wolności finansowej?

1. Jeśli urodziłeś się biedny oraz brakuje ci finansowej edukacji, nie oznacza to, że nie możesz stać się bogaty. Bardzo niewielu ludzi rodzi się bogatymi na tyle, żeby stać ich było na wszystko, czego zapragną. Nikt również nie rodzi się na tyle inteligentny i bystry, aby od razu stać się profesjonalnym inwestorem i biznesmenem. Innymi słowy, brak pieniędzy oraz finansowej edukacji nie są żadną wymówką przed tym, abyś nie mógł rozpocząć. Obecnie miliardy ludzi mają problem z powodu braku pieniędzy lub wystarczającej edukacji, ale co powstrzymuje ich by stać się bogatym?
Nie są w stanie zrobić pierwszego kroku. Jeśli już zrobią pierwszy krok, a następnie spotka ich niepowodzenie, popełniają błąd, tracą pieniądze, lub stawiają czoło problemowi – wtedy wielu z nich rezygnuje. To właśnie dlatego dla miliardów ludzi, bogactwo pozostaje w sferze ich marzeń.

2. Rozpocznij powoli i rób małe kroczki. Możesz rozpocząć od czegoś małego, stopniowo zwiększając wielkość inwestycji, zgodnie z zasadą – najpierw naucz się chodzić, a później biegać. Bierz udział w seminariach na temat inwestowania, pamiętając, że nasze umysły są naszymi najważniejszymi dźwigniami oraz, że kursy i szkolenia otwierają ludzki umysł na świat nowych możliwości, różnych dróg i sposobów stawania się finansowo wolnym człowiekiem, a także zmieniają na zawsze nasze życie.

3. Miej wielkie marzenia. Inaczej mówiąc: „think big”. Większość z nas wie, że dziecko musi mieć własne marzenia. To samo dotyczy dorosłych. Mając wielkie marzenia, mamy cel i chęć do życia. Zamiast żyć poniżej naszych możliwości, miejmy więc wielkie marzenia, uczmy się oraz z rozwagą inwestujmy po to, aby przekraczać nasze możliwości (rozwijać się). Nie chodzi tu tylko o pieniądze… chodzi przede wszystkim o życie. Życie poniżej własnych możliwości jest tragedią – tym bardziej, że mamy tylko jedno.

Można rozpocząć naukę od... zabawy - gra Cashflow jest "narzędziem", które stopniowo wprowadza w tajniki wiedzy finansowej, inwestowania i osiągania bogactwa.

Więcej opisano w książce "Jak pracując mniej, zarabiać więcej", link poniżej.

Darmowy ebook:   Nowoczesna firma

-------------------------------------------------------------
Jak prowadzić firmę w sposób nowoczesny, zobacz wideo:
Nowoczesna firma
Jak zwiększać swoje finansowe IQ:
Dochód z pasji
optymalizator życia
http://www.edukacjafinansowa.com.pl/
źródło: artelis.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Łączna liczba wyświetleń