SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

"Siedem duchowych praw sukcesu" - Deepak Chopra

W książce Siedem duchowych praw sukcesu Deepak Chopra obala mit o tym, że sukces osiąga się dzięki ciężkiej pracy, czynieniu wielkich planów i realizowaniu własnych ambicji. Autor twierdzi, że gdy tylko zrozumiemy naszą wewnętrzną naturę i na-uczymy się żyd w harmonii z prawami naturalnymi, wówczas łatwo i bez wysiłku zyskamy dobre samopoczucie, zdobędziemy życiową energię i entuzjazm, a także doświadczymy radości płynącej z udanych związków z ludźmi oraz satysfakcji materialnej.

Deepak Chopra , twórca nowych teorii z zakresu medycyny ducha i ciała oraz wewnętrznego rozwoju człowieka, jest autorem jedenastu bestsellerów, prze-tłumaczonych na dwadzieścia pięć języków m.in. wydana w Polsce książka Zdrowie doskonale, oraz wielu programów audiowizualnych propagujących zdrowe i pomyślne życie. Prowadzi wykłady w obu Amerykach, w Indiach, w Europie, w Japonii i w Australii 

Podobnie jak wszystkie książki Deepaka, książka "Siedem duchowych praw sukcesu" wskazuje, jak wznieść swoje życie na najwyższy poziom oraz uczynić je wewnętrznie spójnym i harmonijnym. To wspaniałe. 

                                 POBIERZ

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Łączna liczba wyświetleń